La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj. By Użytkownikom La Rambli ułatwić korzystanie z tego działu w zgodzie z regulaminem, stworzyliśmy dla Was Kodeks La Rambla. To zbiór sugestii i wskazówek, które pozwolą Wam poruszać się po La Rambli bezpiecznie, bez narażenia na blokadę konta. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z Kodeksem!

La Rambla

Online: 1842 Culés

Odnoszę wrażenie, że najlepiej skrojonym coachem pod Barce (z dostępnych nazwisk) jest Arsene Wenger.

@DonAndrzejos Zgadzam się z tobą w 100%

@DonAndrzejos jestem za !!!

@DonAndrzejos też chciałbym go zobaczyć, ale zy jest on w ogóle brany pod uwagę przez zarząd? 

@DonAndrzejos większość osób się z niego śmieje ale tak naprawdę to bardzo dobry trener i pomimo, że Arsenal w swoich najlepszych latach nie kupował tak dobrych zawodników tylko właśnie Arsene robił z nich gwiazdy. Zmiana otoczenia i większy budżet na lepszych zawodników może to być strzał w 10tkę.

@Objectivo Najważniejsze, to znaleźć dla Messiego nowa pozycje, bez tego, to on może mieć pierdyliard euro i nic z tego nie zlepi, bo po prawej stronie będą biegać duchy, a każdy atak będzie pchany środkiem i lewym skrzydłem. Tak można wygrać PK i LaLige przy słabym ostatnio Realu, ale w LM znów nas boleśnie zweryfikują. 

@Objectivo zawsze była ta LM, której teraz już nie ma. 

@PeteR10 nie wiem czy zarząd w ogóle bierze kogoś innego pod uwagę

@Fake69 u Was największym błędem jest, że wiele akcji na siłę ma kończyć Messi co jest paradoksem bo wiadomo jak on potrafi zabić ostatnim dotknięciem przeciwnika ale często drużny przeciwne są na to przygotowane.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Podsumowanie tygodnia

Cytat tygodnia

Jeśli ktoś przyjeżdża do innego kraju, musi się przystosować do życia w nim, zbliżyć się do ludzi. Najważniejszy jest język. Uczenie się go to najlepsza część, ponieważ to zostaje na całe życie. Dla mnie mówienie w języku kraju, w którym żyję, to oznaka szacunku i wdzięczności

Marc-André ter Stegen o swojej adaptacji w Barcelonie

Kalendarium

Gaspar Rosés rozpoczął swoją pierwszą (z trzech) kadencję na stanowisku prezydenta FC Barcelony. Jego rządy zapamiętano z afery z dokumentami jednego z piłkarzy, po której zdecydował się on na rezygnację z pełnionej funkcji.

Urodził się Fernando Navarro. Do pierwszej ekipy Barcelony wszedł jeszcze za kadencji Louisa van Gaala, jednak później doznał ciężkiej kontuzji, po której nie potrafił wrócić do pierwszego składu.

W obecności 30 tysięcy widzów, na Camp Nou odbyła się prezentacja Thierry'ego Henry.