La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 935 Culés

3

Wszyscy tak narzekamy na naszego trenera ale trzeba obiektywnie spojrzec na jegodokonania:
1. Wygranie z Realem ktory jest w czarnej d...e. Kazdy kto choc troche sie postaral bil ich w tym sezonie.
2. Barcelona stala sie zespolem bez stylu z jednym taktycznym zalozeniem na kazdy mecz, " podac do Messiego"
3. Barcelona stala sie zespolem ktory oglada sie z ciezkim sercem i smutkiem na twarzy.
4. Frajerzy Europy - kolejny rok z rzedu
5.Dobrzy gracze sprowadzeni za kadencji obecnego trenera graja piach.
5. Umiejetnosci motywacyjne rowne 0
6. Kreatywnosc zespolu - poziom Pinokio.
7. Przy mocno defensywnym stylu gry Barca traci najwiecej goli od sezonu 12/13
Oj mam nadzieje ze zostanie z nami do konca swiata i jeden dzien dluzej.

0

@marcinnikt W życiu pewne są tylko 3 rzeczy. Podatki, śmierć i odgrzewany kotlet na la rambli pt. "Valverde jest zły i słaby".

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?