La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1096 Culés

1

To smutne... po raz ostatni mogliśmy się śmiać z Realu w tym sezonie :D

1

@prokofiew Szkoda że z nas się też smieją ...

konto usunięte

2

@prucnalkam Co nie zmienia faktu że nasz sezon w porównaniu z ich sezon to dzień i noc : D

1

@prokofiew No a my przecież gramy tak pięknie że w meczach z Liverpoolem i z Roma to tylko wpadki. I te memy po meczu z Liverpoolem to mnie dobily ale znowu trzeba robić sobie nadzieję i wierzyć że następny sezon to będzie nasz sezon w LM

0

@Messi20Messi Przynajmniej wygrali 3 LM pod rząd i tym zapisali się w historii bo pobić ten rekord to nie wiem czy się da.

konto usunięte

0

@damian16161212 Ale mowa o tym sezonie, zresztą Barcelona w ostatnich 10 latach, wygrała 3 LM co jest drugim najlepszym najlepszym wynikiem zaraz po Realu w ostatniej dekadzie. Ale prócz tego w tym czasie wygraliśmy 8 mistrzostw i 5 PK w tym 2 tryplety i kilka dubletów :)

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?