La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1470 Culés

6

Jeżeli nasza pomoc z Cou nie ma równowagi między atakiem a obroną, krótko mówiąc jest po prostu zbyt ofensywna to pomoc Rakitic - Busquets - Vidal też takowej równowagi nie posiada, gdyż jest zbyt defensywna.

0

@Barca_Big_Moment Cały sezon trener miał żeby to ogarnąć, jednak on dalej niczego nie ogarnia niestety

4

@Barca_Big_Moment Chciałbym zobaczyć kilka spotkań w ustawieniu de Jong - Arthur - Coutinho, sprawdzić nie zaszkodzi. Większość mówi, że to nie przejdzie, ale nigdy nie wiadomo.

0

@Kamiloza91 Z Koemanem lub Setienem na ławce myślę że tak byśmy w środku właśnie grali :)

1

@Barca_Big_Moment Obaj w klubach radzą sobie średnio, a chcecie ich za Valverde - jest wyśmiewany, że niczego wielkiego nie osiągnął.

0

@Bagsik88 Tylko weź pod uwagę jakich piłkarzy ma Valverde.

0

@Bagsik88 Troszeczkę więcej ofensywnej piłki mordeczko i będzie git :)
Nie burz się jakimiś dyrdymałami :D

0

@Barca_Big_Moment Może Cou by jeszcze odżył, ale wydaję mi się, że już leci.

0

@Kamiloza91 Oby nie bo Cou to mój ulubiony Brazylijczyk :)

0

@Kamiloza91 A jakie wyniki osiągali....praktycznie same porażki jak Holender w Valencii. Więc nie przesadzajmy.

0

@Barca_Big_Moment Zobacz miejsce Getafe, a miejsce Betisu:)

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?