- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1229 Culés
Gorące dyskusje
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1229 Culés
5
Pokibicowałbym za tydzień Valencii gdyby ich zwycięstwo przyczyniło się do zwolnienia Valverde.
18
@blaugrana1980 To kibicuj Valencii już na wieki, skoro planujesz zachować się jak sezonowiec.
1
@Rewolucja123 Sezonowiec??? Chcę jakiejś świeżości w grze w przyszłym sezonie a nie męczarni dla oczu.
4
@blaugrana1980 Dlatego, jakby była możliwość zwolnienia Valdka poprzez przegrana w PK, to bys kibicowal Valencii? Sorry, ale taki kibic, to nie kibic.
1
@Rewolucja123 Sezonowiec, któremu zależy na przyszłości klubu.
1
@Kompletny Nie zależy mu na przyszłości klubu tylko żeby go oczka nie bolały. Kibicem się jest a nie bywa.
Komentarz usunięty
1
@lukaszbarca15 A on jest kibicem drużyny czy trenera? W tym klubie mamy prawo oczekiwać ładnej gry, niekoniecznie aż tak jak za Pepa, ale styl jest tylko jednym z problemów.
2
@lukaszbarca15 Zależy mu na przyszłości klubu, a przede wszystkim na porządnym wyniku w LM w przyszłym sezonie. Wy to wolicie 10x z rzędu wygrać sam PK niż zmienić trenera, żeby powalczyć o LM.
0
@VenoM A mam wam przypomnieć ilość sezonow bez pucharu Europy, czy LM? Jakos kibice, to przetrwali, to wy tez możecie. Albo inaczej, przypomnę momenty za Van Gaala, gdzie biliśmy się o ta LM i nie zdobywaliśmy tylu pucharow co teraz. Rozpieszczeni jesteście, ze szkoda slow na to...
Komentarz usunięty
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
@snoopdegie Szkoda, ze tylko usunięto mu ten komentarz, a nie dali bana. Myslalem, ze obrażanie jest banowane...
0
@VenoM Przez 60 lat ligi mistrzów Barca wygrała ja tylko 5 razy a wy teraz chcecie żeby najlepiej dochodziła co roku do finału albo wygrała 10 razy z rzędu. Jeszcze zatesknicie za kilka lat za tym "głupim" pucharem króla.
0
@VenoM ty w ogóle nie rozumiesz o czym mowa a się wtrącasz. Każdy chce ligi mistrzów, ale nie masz gwarancji że po odejściu Valverde dostaniemy ją od ręki. Być może zostaniemy w prawdziwej dupie gdzie wcale nie będzie tak prosto o dwa krajowe puchary, a nie z wyimaginowanymi problemami. Z resztą o czym tu mowa jak życzyciee klubowi porażki to ja nie chcę stać z wami w jednym rzędzie. Dziwić się że cały świat nawet nie podejmuje sie dyskusji z visca lbami jeśli tworzycie taki obraz. w dupach się poprzewracalo fanom Barcy guardioli z YouTube xD
0
@Rewolucja123 Przypomnij nam ilość sezonów ze zmarnowaniem trzybramkowej zaliczki przed rewanżem w LM.
0
@Kompletny A co ma piernik do wiatraka? Nie zawsze się wygrywa, czy ty tego nie rozumiesz? Wyzej masz napisane, na ponad 60 lat tylko 5 trofeów i nic o tym nie napiszesz?
0
@Rewolucja123 Ale masz świadomość, że jest rok 2019, mamy najlepszego piłkarza na świecie, ogólnie być może najsilniejszą kadrę, najwięcej wydajemy na pensje, do tego ciągle wielkie transfery, więc pora przestać porównywać wyniki do tych z zeszłego stulecia.
0
@Kompletny Dla takich, jak ty, to ciężko docenic, to co się ma.
0
@Rewolucja123 Docenienie to jedno, ale wicemistrz kończy sezon ze średnią 2 punktów na mecz, więc z naszą kadrą mistrzostwo nie było wyzwaniem, a głównym problemem jest kolejna kompromitacja w LM. Żebyś się nie męczył masz do wstawienia to co zawsze piszesz:
"Ale mecze wyjazdowe są naszym problemem od lat i to nie wina Valverde."
0
@lukaszbarca15 Czasy się zmieniły. Teraz Barca jest jedną z najbardziej rozpoznawalnych marek na świecie i jedną z najbogatszych. Nie po to co roku kupujemy zawodników za ponad 100mln, żeby potem dwa razy z rzędu się kompromitować. No tak, lepiej zostawić słabego trenera kosztem LM, bo przecież z innym możemy nic nie wygrać. Co za logika...
0
@VenoM Czasy się zmieniły. Za 10 lat też się mogą zmienić i Barca może zbankrutowac.