La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj. By Użytkownikom La Rambli ułatwić korzystanie z tego działu w zgodzie z regulaminem, stworzyliśmy dla Was Kodeks La Rambla. To zbiór sugestii i wskazówek, które pozwolą Wam poruszać się po La Rambli bezpiecznie, bez narażenia na blokadę konta. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z Kodeksem!

La Rambla

Online: 1342 Culés

Hej wszystkim,znalazłem w pokoju jakieś 100 plakatów Messiego oprócz tego wiele artykułów o nim samym i Barcelonie.Posiadam też pamiątki z meczu na którym byłem oraz biografię samego piłkarza i gazety hiszpańskie kupione w trakcie mojego pobytu w Barcelonie. Chciałbym ,,pochwalić się'' swoimi zdobyczami z klubem i tutaj moje pytanie. Czy znacie adres mailowy na który mógłbym wysłać swoją kolekcję i dorzucić kilka zdań? :D Czy jest szansa,że mógłbym otrzymać jakiś gift od samego klubu? Mój kolega który jest fanem Arsenalu otrzymał kilka gadżetów za podobnego maila. Z góry dzięki za pomoc i pozdrawiam VEB!

@exerous Skopiuj jego list :p

@exerous Ja za dzieciaka wysyłałem tradycyjne listy i z Barcelony mam dwa plakaty całej drużyny z nadrukowanym autografami. Na jednym Figo jeszcze w barwach Barcy :)

« Powrót do wszystkich komentarzy

Podsumowanie tygodnia

Cytat tygodnia

Jeśli ktoś przyjeżdża do innego kraju, musi się przystosować do życia w nim, zbliżyć się do ludzi. Najważniejszy jest język. Uczenie się go to najlepsza część, ponieważ to zostaje na całe życie. Dla mnie mówienie w języku kraju, w którym żyję, to oznaka szacunku i wdzięczności

Marc-André ter Stegen o swojej adaptacji w Barcelonie

Kalendarium

przed meczem ligowym z Villarreal na Camp Nou (3-3), podczas specjalnie przygotowanej ceremonii Carles Puyol uniósł w górę 17. w historii klubu Puchar Mistrza Hiszpanii.