La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj. By Użytkownikom La Rambli ułatwić korzystanie z tego działu w zgodzie z regulaminem, stworzyliśmy dla Was Kodeks La Rambla. To zbiór sugestii i wskazówek, które pozwolą Wam poruszać się po La Rambli bezpiecznie, bez narażenia na blokadę konta. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z Kodeksem!

La Rambla

Online: 1399 Culés

Mioduski:
"Mam nadzieję, że Lech pokaże trochę charakteru i nie odpuści meczu z Piastem"

Szkoda, że oni nia maja charakteru, bo wygrać w rundzie finałowej 2 mecze na 6, to trochę wstyd później od kogoś tego wymagać.

@D10SLEO Taka narracja powstała wokół tego rzekomego podłożenia, że mam wrażenie, iż Legia zapomniała o swoim meczu z Zagłebiem Lubin. Wcale bym nie był taki pewny tego, że ich pokonają.

@damianex10 Kwintesencją będzie to jak Lech wygra, ale Legia nie xD

@D10SLEO Na to czekam :D

@D10SLEO Ten gość jest trochę śmieszny. Lepiej by wyszło jakby powiedział „daliśmy dupy w tym sezonie i nie zasłużyliśmy na mistrzostwo, gratuluje Piastowi zwycięstwa” itp. Przynajmniej by sie przyznał trochę do błędów jakie popełnił w tym sezonie.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Podsumowanie tygodnia

Cytat tygodnia

Jeśli ktoś przyjeżdża do innego kraju, musi się przystosować do życia w nim, zbliżyć się do ludzi. Najważniejszy jest język. Uczenie się go to najlepsza część, ponieważ to zostaje na całe życie. Dla mnie mówienie w języku kraju, w którym żyję, to oznaka szacunku i wdzięczności

Marc-André ter Stegen o swojej adaptacji w Barcelonie

Kalendarium

przed meczem ligowym z Villarreal na Camp Nou (3-3), podczas specjalnie przygotowanej ceremonii Carles Puyol uniósł w górę 17. w historii klubu Puchar Mistrza Hiszpanii.