La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj. By Użytkownikom La Rambli ułatwić korzystanie z tego działu w zgodzie z regulaminem, stworzyliśmy dla Was Kodeks La Rambla. To zbiór sugestii i wskazówek, które pozwolą Wam poruszać się po La Rambli bezpiecznie, bez narażenia na blokadę konta. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z Kodeksem!

La Rambla

Online: 1293 Culés

Cadena SER poinformowała, że Griezmann przygotowywał drugi film (!!!) związany z decyzją o swojej przyszłości, tym razem w wersji „odchodzę”.

Działacze Atlético zorientowali się, że historia się powtarza i kazali Griezmannowi nagrać wideo, w którym informuje o swoich planach.

Film, który został wczoraj opublikowany przez Atlético Madryt, wyglądał troszkę na przygotowywany w pośpiechu, było sporo „eee” i „yyy”, momentów wahania się, ale trudno było mi uwierzyć, że powodem jego nakręcenia było... kręcenie „La Decision 2.0”

Jak podaje SER, tym razem filmu Griezmanna nie przygotowywał Piqué. Ale gdy działacze Atleti dowiedzieli się o jego planach, powiedzieli: „Nagrywasz teraz film, w którym mówisz o odejściu i który publikujemy w swoich kanałach, a potem rób co chcesz, nawet pięcioodcinkową serię”.

Kręcidło

@IronSanHybrid W Tiki Tace już jest.

@Veb1233 Wiem, ale tu info bardziej rozbudowane i z innego źródła.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Liga typerów

1 BomboLombo3 149 pkt
2 Mad92 145 pkt
3 Nati 144 pkt
4 avanes 144 pkt
5 zbigniew76 143 pkt
Zobacz tabelę

Sonda

Czy Barcelona powinna kupić Antoine'a Griezmanna?

Podsumowanie tygodnia

Cytat tygodnia

Jeśli ktoś przyjeżdża do innego kraju, musi się przystosować do życia w nim, zbliżyć się do ludzi. Najważniejszy jest język. Uczenie się go to najlepsza część, ponieważ to zostaje na całe życie. Dla mnie mówienie w języku kraju, w którym żyję, to oznaka szacunku i wdzięczności

Marc-André ter Stegen o swojej adaptacji w Barcelonie

Kalendarium

do klubowej gabloty trafiło trofeum, jakie FC Barcelona otrzymała za wywalczenie Mistrzostwa Hiszpanii w sezonie 2004/05.