La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj. By Użytkownikom La Rambli ułatwić korzystanie z tego działu w zgodzie z regulaminem, stworzyliśmy dla Was Kodeks La Rambla. To zbiór sugestii i wskazówek, które pozwolą Wam poruszać się po La Rambli bezpiecznie, bez narażenia na blokadę konta. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z Kodeksem!

La Rambla

Online: 1255 Culés

Podobno MC coraz bliżej zakazu gry w LM w następnym sezonie, ale ja w to nie wierzę. Na stronie juvepoland coraz większe przekonanie, że Pep trafi do klubu z Turynu.

@Arkon "Przypomnijmy, że śledztwo UEFA zostało wszczęte po opublikowaniu w niemieckim magazynie "Der Spiegel" informacji, które ujawnił portal Football Leaks. Według nich Manchester City wykorzystywał umowy sponsorskie do obchodzenia zasad Finansowego Fair Play. "

A PSG tak nie robiło? Jak dla mnie inne kluby też mogły/mogą tak robić, tylko akurat ich nie złapano. Skończy się pewnie na grzywnie, tak jak w 2014 roku.

@Danny Gaucho Też tak uważam, choć szczególnie postępowanie P$G mi się nie podoba. Mimo wszystko to klub z Paryża w ciągu roku wydał ponad 400 mln na dwóch zawodników, a gra w lidze gdzie za prawa tv płaci się dużo mniej niż w Anglii. Najwyższy transfer Pepa to raptem 80 mln. Przepaść.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Liga typerów

1 BomboLombo3 149 pkt
2 Mad92 145 pkt
3 Nati 144 pkt
4 avanes 144 pkt
5 zbigniew76 143 pkt
Zobacz tabelę

Sonda

Czy Barcelona powinna kupić Antoine'a Griezmanna?

Podsumowanie tygodnia

Cytat tygodnia

Jeśli ktoś przyjeżdża do innego kraju, musi się przystosować do życia w nim, zbliżyć się do ludzi. Najważniejszy jest język. Uczenie się go to najlepsza część, ponieważ to zostaje na całe życie. Dla mnie mówienie w języku kraju, w którym żyję, to oznaka szacunku i wdzięczności

Marc-André ter Stegen o swojej adaptacji w Barcelonie

Kalendarium

do klubowej gabloty trafiło trofeum, jakie FC Barcelona otrzymała za wywalczenie Mistrzostwa Hiszpanii w sezonie 2004/05.