La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1256 Culés

konto usunięte

0

[GRA O TRON][SPOILERY][WYCIEK]

Co prawda wielu się tego spodziewało, ale wyciek sprzed kilku dni który okazał się prawdziwy potwierdza, że Jon zasiądzie na tronie zdobytym po zasztyletowaniu Daenerys która będzie mordować wszystkich którzy jej zagrażają. Gra o tron kończy się wesoło i szczęśliwie: Sansa i rodzinka wraca na północ, Jon rządzi królestwem a Daenerys ginie bo odwaliło jej dokładnie tak samo jak jej staremu.
THE END

0

@Wawrzyszewski Nie wyobrażam sobie innego zakończenia. Pewnie Arya zasztyletuje Danke. Nie wiem czy da się wyjść z twarzą po tym co zobaczyliśmy w 8 sezonie. Jedynie zwycięstwo Daenerys i zabicie Starkow będzie nieoczywiste

konto usunięte

0

@Wawrzyszewski Jest kilka zakończeń właśnie na wypadek wycieków.

Kiedyś bym nie przeczytał wycieku, ale po tym sezonie to już mnie mało obchodzi kto będzie królem.

1

@Wawrzyszewski A kilka godzin temu jeden z użytkowników wrzucił inną wersję finałowego odcinka i wg tamtejszych informacji to nie Jon zasiądzie na tronie, wcześniejsze wpisy się sprawdzały.

https://scontent-frx5-1.xx.fbcdn.net/v/t1.0-9/59870072_2169424066475506_680528776253145088_n.jpg?_nc_cat=101&_nc_ht=scontent-frx5-1.xx&oh=3c766b75090233148f70a888982b108d&oe=5D6829EC

konto usunięte

0

@Bobo25 Tak, to też jest możliwe a nawet bardziej prawdopodobne. Widziałem to wśród możliwych zakończeń serialu.

0

@Bobo25 Najgłupsze możliwe zakończenie jakie przeczytałem.

0

@goldenboy Dla ciebie najgłupsze dla kogoś innego najlepsze (ja jestem gdzieś po środku). Jeszcze nie znalazł się ktoś kto dogodził wszystkim. To że ten serial miał zaskakujące momenty, których nikt sie nie spodziewał, to nie znaczy że takie też ma być zakończenie. Najlepiej by było że by wszyscy zginęli, żelazny tron rozpad się w drobny mak i nastał koniec swiata. Takiego zakończenia nikt by sie nie spodziewał. ;)
Ja przyjme zakończenie jakiekolwiek będzie z dobrodziejstwem inwentarza.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?