La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1552 Culés

0

Nie ma narazie wierzyć w te wszystkie rewelacje dot. Valverde. Pamiętam jak Bartomeu kolejno obiecywał w 2014 i 2017, że Alexis i Neymar nie są na sprzedaż. Co się później wydarzyło wszyscy wiemy. Ten zarząd pozostał taki jaki był...
Tryplet w 2015 ich uratował.

3

@Patriskos  Jak dla mnie akurat, to zarząd robi świetną robotę. Mam tylko nadzieje, że nie zawiodą mnie w kwestii zmiany trenera.

0

@Patriskos  No właśnie nie wiem co Ty chcesz od zarządu?

0

@Patriskos  Akurat gdyby Alexis nie odszedł to by nie przyszedł Suarez, myślę że wyszliśmy na tym dobrze :)
A co do Neymara to przecież go nie wystawili na liste transferową i wysłali ulotki do Kataru, wpłacili klauzule i tyle, koniec tematu.

0

@Gaucho Ja naprawdę lubię ten zarząd i gdybym miał możliwość to bym na nich głosował

0

@Patriskos  Jeśli ktoś wyciągnął w Barcelonie wnioski to zarząd. Po akcji z Neymarem kluczowi zawodnicy mają zwiększone klauzulę. Do składu zostają sprowadzani młodzi zawodnicy. Klub zabezpieczenia się na erę po Messim (nie da się tego zrobić, ale w pewnym stopniu da się zmniejszyć szkody). Jedyną rysą może być Coutinho, ale nikt nie spodziewał się, że Brazylijczyk zawiedzie. Zwłaszcza, że pierwsze pół roku wszedł z miejsca i grał poprawnie, czasem bardzo dobrze, czasem gorzej. Jednak jak na wejście z marszu bez aklimatyzacji było to dobre pół roku.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?