La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1543 Culés

0

Nasza pomoc od kilku już lat gra bezproduktywnie. Kazdy nasz przeciwnik z topu ma kilku zawodnikow, ktorzy jak tylko sa przy pilce to stwarzaja poploch w naszej obronie. I nie dlatego ze sa genialni. Po prostu wrzucaja pilki na napastnikow ktorzy moga cos zrobic, wchodza w drybling, oddaja strzaly - ogolnie rzecz ujmujac - prą do przodu bez wiekszych kalkulacji.
Jak to wyglada u nas? Przechwyt, szansa na kontre, Rakitic - Messi (zwolnienie akcji) - Alba - Coutinho (zamarkowanie wejscia w drybling) - Arthur - Rakitic - Pique - Ter Stegen - Lenglet - Alba - Busquets - Alba - Coutinho - Messi - Sergi Roberto - Messi - Rakitic - Busquets - Pique ... Itd itp
Trwa to az do momentu kiedy Messi postanowi strzelic lub zaryzykowac dryblingiem/podaniem. Nie ma zadnego ale to absolutnie zadnego zagrozenia ze ktokolwiek zrobi cokolwiek. Przeciwnicy przesuwaja dwie linie obronne za pilka i moze to trwac caly mecz. Tak bylo od 0:4, nikt nie powaztl sie na nic. I tak jest co mecz. Real jak wygrywal w koncowkach (poza pomoca sedziow) to zagralby w tym czasie ze 20 wrzutek na afere. I moze by cos wpadlo. My klepalismy po obwodzie ...

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?