La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1642 Culés

0

Ja bym zaryzykowała i zrobił wielkie wietrzenie w klubie. Do sprzedania Coutinho (wystarczy go lekko trącić barkiem a od razu wypada z rytmu i traci piłkę, porównajcie sobie z Messim jak on się zastawia i ciężko odebrać mu piłkę i wybić go z rytmu), Suarez (nie daje tego co kiedyś i ma swoje lata), Dembele (boję się, że to będzie drugi Bale, nie pokazał aż nic tak wielkiego, choć dzięki niemu zdobyliśmy kilka punktów), Busi (mój ulubiony piłkarz na tej pozycji, dziękuję za to co zrobił, dla tego klubu, ale już pora na niego), Rakitic (też go lubię, ale porusza się jak wóz z węglem). Zastanowiłbym się jeszce nad sprzedażą Semedo, Malcoma i Roberto (brakuje nam prawdziwych skrzydeł, które kiedyś były naszym atutem, tęskni się za Alvesem itp.). Wiem, że to wielu zawodników, ale trzeba zrobić rewolucje póki są coś warci. W ich miejsce młodych, zwrotnych, wyszkolonych technicznie, wybiganych, głodnych sukcesów zawodników, którzy będą gryźć glebe za ten klub. Oczywiście po sesonie Valverde out.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?