La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1515 Culés

0

prawda jest taka że dopiero teraz powoli opadają ze mnie emocje i mogę pokusić się o własną refleksję.

do tej pory niepojęte jest dla mnie jak daliśmy wbić sobie cztery bramki z drużyną bez swoich dwóch czołowych armat, na dodatek zmęczoną ostatnim spotkaniem ligowym. Ba! Jak mogliśmy nie wykorzystać żadnej z wykreowanych przez LEO MESSIEGO, tak - tego Leo, który jest tutaj aż nadto krytykowany, a przecież było ich trochę, bo Jordi, Philippe i chociażby Luis. Szkoda, to była podstawą by szybko zabić ten dwumecz, najwyraźniej Valverde miał inny plan





A co do samego trenera. Naprawdę doceniam robotę jaka robi na podwórku hiszpańskim, bo drugi sezon z rzędu zdobywamy dublet, zostawiając resztę drużyn daleko w tyle.



Przechodząc do samej Ligi Mistrzów - przegrał tylko dwa mecze, ALE JAKIE I W JAKI SPOSÓB! Jest to niestety dość przykre, bo łatka frajerstwa pozostanie przy nim do końca, nieważne co się wydarzy i czy pozostanie trenerem Barcy, a co z Tym idzie ludzie zapomną jak dobrze zarządza i wprowadza balans do drużyny.



Inna kwestia to taktyka i piękno gry, a raczej jej brak.

Naszła mnie refleksja, że w Lidze Mistrzów w fazie pucharowej żaden mecz nie był w wykonaniu Barcy tzw pewniakiem i nie zachwycił.





MECZE Z LYONEM

1. 0-0

Warto wspomnieć o interwencjach matsa z początku spotkania i poprzeczce po uderzeniu jednego z Francuzów, gdyby coś wpadło mogło być nieciekawie, bo ze skutecznością naszych piłkarzy w tamtym meczu był duuuzy problem

2. 5-1

od momentu kontaktowej bramki na 2:1 również każdy z nas miał już chyba ciepło w portkach.

Gdyby nie kontra Messiego, a później Dembele, niewiadomo jakby się skończyło, bo Lyon ewidentnie poczuł krew



BARCA MAN UTD

1. 1-0

pierwsza wygrana na old trafford, jednak problem w rozegraniu piłki aż za bardzo widoczny. gdy tylko diabły podchodzily wyżej naszym jedynym pomysłem było wycofanie piłki do pary stoperow, bądź bramkarza. Całe szczęście że piłkarze z Manchesteru mieli rozregulowane celowniki, a ponadto znajduja sie w dołku formy

2. 3-0

Znów niezawodny Leo dał o sobie znać, jednak co gdyby w pierwszych minutach meczu Rashford zachował się odrobinę lepiej?







BARCA LIVE

1. 3-0

Wynik idealny, jednak nie do końca oddawał to co działo się na boisku. Ter Stegen i jego forma życia uratowała nam tylki i sam Salah, który zanotował chyba jedna z gorszych pomyłek w karierze



2. 0-4

każdy wie o co chodzi....





Dążę do tego, iż obarczanie Messiego jest najzwyczajniej nie na miejscu, bo gdyby nie jego geniusz nasza przygoda powinna się skończyć już z Lyonem.

Valverde może i świetna zarządza i wprowadza ład do szatni, jednak na europejskim podwórku poza świetnymi zmianami w niektórych meczach miał najzwyczajniej szczęście I D10S'a...



Niestety tak to się skończyło i uważam, iż zamiana trenera na tego z Amsterdamu wyjdzie nam na dobre

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

MVP sezonu 2025/26 FC Barcelony jest: