- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1482 Culés
Gorące dyskusje
kodi77
122
Córeczka odeszła mi rok temu więc dzisiejszy dzień ojca boli podwójnie ale mam nadzieję że z... » Czytaj dalej
22 odpowiedzi
macio_944
9
Jedna odpowiedź do tego komentarza i kupuję dzisiaj alkohol
13 odpowiedzi
PioteK
0
Chyba Athletico Madryt kilka miesięcy temu myślało że Szwagry znowu nie będą mieli kasy i... » Czytaj dalej
24 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1482 Culés
0
Skoro wszyscy piszą to i ja przedstawię swoje zdanie. Bardzo ciężko jest oceniać Ernesto Valverde, który ma znakomite statystyki w La Liga i krajowym pucharze, ale cieniem rzucają się te dwa spotkania w Lidze Mistrzów. Jestem zdania, że Valverde jest naprawdę dobrym trenerem, lecz niestety nie na Barcę. Brakuje mi jego reakcji na to co dzieje się na boisku + rzuca się w oczy zbytnie przywiązanie do nazwisk. Uwidocznił się także problem dotyczący motywacji naszych zawodników, niemniej mleko się rozlało i trzeba się zastanowić co zrobić żeby nie dochodziło już do takich wydarzeń. Potrzebna jest zmiana pokoleniowa, nie może to wyglądać w ten sposób że na szpicy cały sezon gra Suarez, a w kadrze zespołu nie ma żadnego napastnika na porównywalnym poziomie do Urugwajczyka. Kolejna sprawa to zmiennik dla Jordiego Alby, którego na dobrą sprawę nie ma. Najlepiej by było, gdyby przyszedł do nas trener odważnie stawiający na zawodników młodych (Arthur, de Jong) głodnych gry takich, którzy w połączeniu z doświadczonymi zawodnikami jak ter Stegen oraz Messi byliby w stanie pociągnąć drużynę do sukcesów. jest to trudny moment, ale to właśnie w takich chwilach klub potrzebuje naszego wsparcia. Wrócimy silniejsi, Visca el Barca!
0
@amek555 Ststystyki proszę cię.... zobacz jak nasz ukochany klub gra w każdym meczu, jakaś kopanina tego oglądać się nie da!
0
@BarcelonaNaZawsze10 Co by nie mówić to przez 2 sezony przegrał chyba 3 mecze w lidze, ale prawdą jest że ten nasz styl pozostawia wiele do życzenia i ciężko się to ogląda