- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1591 Culés
Gorące dyskusje
Kgorecki2500
1
-Świadek każde z pytań skwitował milczeniem - powiedział rzecznik prokuratury Piotr Antoni... » Czytaj dalej
48 odpowiedzi
Batys
2
Macie już zaplanowane urlopy? Jakiś ciekawy kierunek?
102 odpowiedzi
Rastafarnianin
1
Stanowski swoje zrobił, nabił wyświetleń i wpakował go na mine XDA teraz niech sie koleś... » Czytaj dalej
29 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1591 Culés
0
Po tym wszystkim co wczoraj zaszło, cieszę się że nie bylo mi dane wczoraj "na żywo " tego oglądać. Powiem tak , każdy miał w pamięci to co się wydarzyło rok temu . Piłkarze i sztab trenerski tym bardziej. I w sumie po pierwszym meczu na Camp Nou jakoś wyjątkowo byłem spokojny o awans , bo było widać że byliśmy bardzo zmotywowani. Szczególnie VIDAL i Messi . Widać było że grają jakby byli pierwszy raz w LM. po Waszych komentarzach widzę , że wczoraj było w drugą stronę - czyli brak jakichkolwiek woli walki. I tu się nasuwa pytanie... dlaczeho ? Valverde dał im tydzień oddechu , Messi i reszta byli w mniejszym stopniu zmęczeni porównując do meczu z Romy. Wydawałoby sie że Valverde ma pomysł na gre i wiedział ze na poczatku przycisnom I potem Barca będzie grać swoje. Strata bramki. No zdarza się 1: 0 . Później podobno gramy swoje.... reasumujac . Valverde na ten mecz praktycznie nic nie przygotował : ten sam skład . W dodatku te same zmiany , nawet przy innym kompletnie wyniku. Najbardziej boli fakt że on ma straszne klapki na oczach i robi wiecznie te same zmiany. Trzeba się zastanowic co poszło nie tak i muszą posypac się głowy. Uważam Że Rakieta k Coutinho są do sprzeda nia. Zapraszam do luźnej dyskusji jak macie jeszcze sily
1
@Adiniesta W 100% się zgadzam połowa druzyny wyszła sparaliżowana. Myślę, że to jest kwestia głowy
0
@Barcacampones właśnie.... dlaczeho sparalizowana ? przecież wszystko szło po ich myśli...
0
@Adiniesta Bo tak funkcjonuje głowa mieli w pamieci porazke z romą ktora przy wyniku 2:0 zaczeła ich paralizować