La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1416 Culés

konto usunięte

1

0

@FeloRPS I tu się mecz dla Messiego skończył nawet się nie starał w ostatnich 10 minutach wyjść spod krycia.

7

@DonAndresFCB A teraz wyobraź sobie ten dwumecz bez Leo. Co widzisz?

konto usunięte

0

@DonAndresFCB Wiem wariacie ale wez zagraj bez Leo z Live, to bysmy za pewne dostali wieciej za plecy.

0

@Kubix93 Dalej nie widzę Barcy w finale czyli dalej nic.

0

@DonAndresFCB Leo jako kapitan to nie jest może najlepszy pomysł ale on ciągnie drużynę na boisku. Dzisiaj też ich bral na swoje barki ale ile można? Facet w dwumeczu strzelił 2 bramki i wykreował kolegom kolosalną ilość setek (Dembele, Suarez, Alba, Coutinho).
Tutaj trzeba się rozglądać w stronę trenera, poszukać też bardzo kreatywnego pomocnika i/lub skrzydłowego który zrobi coś z niczego. Leo sam nie da rady kreować, podawać, mijać, strzelać, a jeszcze co niektórych wytknął mu że przecież musi podbierać piłkę i w obronie grać.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?