La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1476 Culés

konto usunięte

0

Pisanie, Valverde postawił dziś na defensywę i chciał przede wszystkim bronić wyniki to lekkie mijanie się z prawdą. Barca myślą stacje żeby strzelić kilka bramek. Jedna zamknęła by półfinał, niestety skuteczność zero. Nie rozumiem dlaczego Alba na siłę szukał Messiego i do niego wycofał w 1 połowie, nawet jakby Messi był na środku boiska to by na niego czekał...
Raczej podzielam opinię, że czas na zmianę szkoleniowca, ale wraz z nim miejsce na taczce znajdzie się dla Busquetsa, który albo powinien usiąść na ławce, albo dołączyć do Iniesty.
Występu Alby szkoda komentować, braknie słów by opisać jego nieudolność, błędy.
Barca była dziś beznadziejna, jak kiedyś zawsze drżało się o obronę tak teraz każda formacja jest równie niepewna, szczególnie żal pomocy, która była wizytówką Barcy, a teraz jest zmorą.
Trzeba zmian, ale powinny być to zmiany dotyczące hiszpańskich zawodników Barcy

0

@patyk_rl No jeżeli po takim meczu znajdą się obrońcy Valverde to ja już wymiekam....

konto usunięte

0

@FCB24 Obawiam się, że może znaleźć się taki jeden, co jest prezesem tego klubu.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?