- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1530 Culés
Gorące dyskusje
kodi77
122
Córeczka odeszła mi rok temu więc dzisiejszy dzień ojca boli podwójnie ale mam nadzieję że z... » Czytaj dalej
23 odpowiedzi
macio_944
10
Jedna odpowiedź do tego komentarza i kupuję dzisiaj alkohol
13 odpowiedzi
PioteK
0
Chyba Athletico Madryt kilka miesięcy temu myślało że Szwagry znowu nie będą mieli kasy i... » Czytaj dalej
24 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1530 Culés
0
George R.R. Martin podzielił się na swoim blogu informacjami na temat możliwych spin-offów.
Według niego, trzy z pięciu spin-offów są jeszcze w grze. Jeden z nich zatytułowany "THE LONG NIGHT" dostał już zamówienie na odcinek pilotażowy, a zdjęcia rozpoczną się jeszcze w tym roku. Dwa pozostałe są na razie w trakcie opracowywania scenariusza, ale prace zmierzają ku końcowi i też powinny dostać zamówienie na odcinki pilotażowe.
1
@Odesseiron Dla mnie ten serial jak wiele innych skończył się po 5 sezonach. Dalej ciągną byle by było. A najgorszy w tym elemencie chyba był TWD jednak.. A najlepszy Breaking Bad który mimo kilku sezonów nie nudził się wcale :)
2
@Odesseiron nie jestem przekonany.
Gra o tron, póki mieli gotowy materiał, książki- była rewelacyjna, obecnie jest po prostu dobra.
Oczywiście twórcy uzgadniają wszystko z Martinem, ale no... to już nie to ;).
Z tego co pamiętam, to on sam nie chciał wskrzeszania Jona, a jednak zrobili, bo J serce D...
2
@Odesseiron Być może dlatego w GoT-cie teraz nic o nim nie wiadomo wszystko wyjaśni się w spinn offie.
Ja osobiście chciałbym zobaczyć bunt Roberta jednak to byłby może max 2 sezonowy serial.
0
@kolo123 Ale Długa Noc z tego co wiem ma być serialem o tej pierwszej "oryginalnej" Długiej Nocy, którą zakończył alliance dzieci lasu i pierwszych ludzi i prowadził do powstania Muru
0
@Bykunn Wiem wiem dlatego mam nadzieję że więcej informacji pojawi się tam o nocnym królu.