La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1513 Culés

0

To co sie dzieje w Madrycie przewidywalismy wszyscy,oni nie mogli przeciez wiecznie ratowac tylki miliardem wrzutek czy nurem w ostatnich minutach kiedy nie idzie. Przypominaja teraz ten moment "Galacticos" w ktorym byli tak mierni ze kazdy chcial zagrac z nimI zagrac :)

Przyszedl Var,balonik pekl, Grzmot na emeryturze I "najlepsi z najlepszych" zamienili sie w sredniaka LL :D
Szczerze nie moge sie doczekac kiedy Perez otworzy skarbonke I pojdzie na zakupy.
Niech laduje teraz setki milionow w transfery,zeby w nastepnym sezonie mozna bylo skopac dupe mocnemu realowi.
Marzeniem jest zeby Ney tam poszedl I pare sezonow porywalizowal z najlepszym w historii :):) Jestem pewien ze Leo dostalby jeszcze wiekszego powera. Grzmot zostal daleko w tyle. W pilce rzadzi Messi,Messi,Messi potem przepasc I dopiero nastepni pilkarze:)

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?