La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1532 Culés

0

Widzę sędziowie dalej pchają Legię na mistrza xD

0

@takisobiektos A chciałbyś żeby taka Lechia jak wczoraj była mistrzem i reprezentowała Polskę w eliminacjach LM? Grali dobrze może 25 minut.

0

@Theodore_Bagwell Czemu nie? A Legia co gra? I co ma to do tego że cały czas Legię pchają sędziowie

konto usunięte

0

@takisobiektos Legia Lechia bez różnicy trafią w eliminacjach potęge typu mistrz Luksemburga i bedzie znów po pucharach :)

0

@takisobiektos Czyli ciebie po prostu d**a boli że Legia wygrywa?
Domyślam się że chodzi Ci o sytuacje z samego początku meczu wczorajszego i ręki Jedrzejczyka? Otóż wystarczy znać lepiej przepisy i nie dyktuje się zagrania ręką w sytuacji gdy piłka odbije się od ciała piłkarza i trafi w rękę. A tak bylo wczoraj. Także twoja teza że Legie pchają jest błędna bo arbiter podjął słuszną decyzję.

0

@Theodore_Bagwell Słuszną? Rzut sędziowski gdzie powinien być różny i kilka innych decyzji na korzyść Legii

2

@Theodore_Bagwell Tylko, że jakby takie coś było w polu karnym Lechii to karny nawet bez Varu

0

@takisobiektos Nie ośmieszaj się jaki rożny jak w tamtej sytuacji piłka nie wyszła za linię końcową?

0

@FCB24 A tego to się nie dowiemy.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?