- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1288 Culés
Gorące dyskusje
Kgorecki2500
24
Może to prezydent Ukrainy zdurniał ale to polski ma się starać ratować... » Czytaj dalej
45 odpowiedzi
Roobo
3
Najlepszy mundial według was w 21 wieku?Zdecydowanie RPA i Katar.W 2010r był mega klimat, otoczka... » Czytaj dalej
37 odpowiedzi
pt9
4
Dlaczego ludzie sami sobie to robią i stawiają taką betonozę jednocześnie zakrywając sobie... » Czytaj dalej
14 odpowiedzi
Media
Sonda
MVP sezonu 2025/26 FC Barcelony jest:
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1288 Culés
0
Czyli że co?
"Wystarczy, że w poprzednim miesiącu kalendarzowym zapewnisz wpływ na to konto min. 500 zł w formie pojedynczego zasilenia (z wyłączeniem wpłat gotówkowych"
0
@Vhaeraun Jak masz przelew jednorazowy na 5 stów to spełniasz warunek
Pekao sa?
0
@Vhaeraun Jeden przelew na konto za min. 500zl
0
@cules100pro Tak a co ma jakieś znaczenie?
Komentarz usunięty
0
@Ynek Czyli bez sensu.
0
@Vhaeraun Pracowałem sporo w bankowosci i w pekao sa nigdy konta bym nie załozyl
0
@cules100pro A gdzie byś założył?
0
@Vhaeraun W ING zdecydowanie najlepszy bank, najlepsza aplikacja. Dodam, że w ING nie pracowałem.
0
@cules100pro Niby czym się różni?
0
@Vhaeraun Nie ma awarii, aplikacja ma wiele funkcji, mozesz sam wprowadzac i edytowac swoje dane, blokowac i aktywowac produkty itd.
0
@cules100pro Mój tata ma w pekao i jakoś nigdy nie miał problemów może czasami tylko te awarie ale to pewnie wszędzie jest.
0
@Vhaeraun I pewnie placi 20 gr za smsa albo potwierdza przelew z kkj xD
0
@cules100pro Jak jest w Ing z bankomatami, itd? Jakie konto bankowe polecasz?