La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj. By Użytkownikom La Rambli ułatwić korzystanie z tego działu w zgodzie z regulaminem, stworzyliśmy dla Was Kodeks La Rambla. To zbiór sugestii i wskazówek, które pozwolą Wam poruszać się po La Rambli bezpiecznie, bez narażenia na blokadę konta. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z Kodeksem!

La Rambla

Online: 1944 Culés

103

Marc-André ter Stegen nie celebrował drugiego gola Messiego, który padł po błędzie De Gei. MAtS: „Trudno było mi go celebrować, bo to też bramkarz. Powiedziałem mu, by się nie martwił. Wszyscy jesteśmy tylko ludźmi. Takie coś mogło przydarzyć się i mi”

[Kręcidło]

92

@kenneth99 To jest taki człowiek klasa w Barcelonie że to aż nie do pojęcia. Chłop jest niesamowity. Oby tak dalej a będzie szanowany równie mocno co nasz Kapitan Puyol.

0

@Wawrzyszewski Typowy Niemiec,mój kapitan.

52

@kenneth99 Przyszły kapitan!

1

@kenneth99 Marzenie zobaczyć kiedyś MATSA z opaską kapitana. Gościa się nie da nie lubić po prostu, klasa sama w sobie (:

33

5

@kenneth99 Piękna sprawa, moje marzenie zostało spełnione. Dziękuję serdecznie, polecam użytkownika!

3

@Adamski69 Jeszcze masz jakieś marznie może do spełnienia?

3

@kenneth99 Powolutku, bo się jeszcze zakocham niepotrzebnie..

« Powrót do wszystkich komentarzy

Podsumowanie tygodnia

Cytat tygodnia

Jeśli ktoś przyjeżdża do innego kraju, musi się przystosować do życia w nim, zbliżyć się do ludzi. Najważniejszy jest język. Uczenie się go to najlepsza część, ponieważ to zostaje na całe życie. Dla mnie mówienie w języku kraju, w którym żyję, to oznaka szacunku i wdzięczności

Marc-André ter Stegen o swojej adaptacji w Barcelonie

Kalendarium

kibice Dumy Katalonii mogli po raz pierwszy obejrzeć nową gwiazdę drużyny - Ronaldinho Gaucho w koszulce Blau i Grana. Oficjalna prezentacja Brazylijskiego magika futbolu przyciągnęła na trybuny jego nowego domu, Camp Nou aż 30 tysięcy fanów, chcących podziwiać swojego idola. Po pokazaniu kilku nieprzeciętnych tricków z piłką, El Crack Total zabrał się za rozdawanie setek autografów.

Patrick Kluivert odszedł z FC Barcelony na zasadzie wolnego transferu do Newcastle United.