La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj. By Użytkownikom La Rambli ułatwić korzystanie z tego działu w zgodzie z regulaminem, stworzyliśmy dla Was Kodeks La Rambla. To zbiór sugestii i wskazówek, które pozwolą Wam poruszać się po La Rambli bezpiecznie, bez narażenia na blokadę konta. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z Kodeksem!

La Rambla

Online: 1558 Culés

Dzisiaj jakoś jestem spokojniejszy o mecz Barcelony. Mam nadzieję, że nie zawiodą. O wyciągnięcie wniosków z zeszłorocznych błędów jestem pewny. Jeśli nie będziemy mieli ogromnego niefarta, awansujemy.

@SeeleyBooth Druga sprawa że sytuacja jest zupełnie inna niż z Roma. Gramy u siebie i mimo wszystko to Manchester musi zaatakować bo jakaś tam zaliczkę jednak mamy

@SeeleyBooth United spuchnie somsiady.

@ksobi Suarez z Messim wypoczęci. Odpuszczenie jednego meczu sądzę, że wiele im da. Już mam przed oczami harującego jak wół Luisito i Messiego za wszelką cenę chcącego zrewanżować się na Smallingu i United.

@SeeleyBooth Oby kolego oby :)

@ksobi Wtedy Roma też musiała zaatakować :V Oby Erni nie grał na 0 z przodu :O

@Piorun Myślę, że dosyć istotną rzeczą jest to, że gramy na własnym stadionie ten rewanż :)

@Piorun Dlaczego wszyscy ciągle przypominają ten mecz w Rzymie? Myślę że piłkarze jak i trener wyciągnęli wnioski i drugiej takiej wtopy nie będzie, poza tym w tym sezonie mamy Vidala więc jestem pewien że nie zdarzy się drugi taki mecz gdzie piłkarze by człapali bez walki.

@SeeleyBooth A ja wręcz przeciwnie. Przed pierwszym meczem byłem wyjątkowo spokojny, o to, że wygramy, teraz mam złe przeczucie. Ostatnie 3 lata na mnie tak wpłynęły. :p

« Powrót do wszystkich komentarzy

Podsumowanie tygodnia

Cytat tygodnia

Jeśli ktoś przyjeżdża do innego kraju, musi się przystosować do życia w nim, zbliżyć się do ludzi. Najważniejszy jest język. Uczenie się go to najlepsza część, ponieważ to zostaje na całe życie. Dla mnie mówienie w języku kraju, w którym żyję, to oznaka szacunku i wdzięczności

Marc-André ter Stegen o swojej adaptacji w Barcelonie

Kalendarium

rozegrano ostatni mecz sezonu 2000/01, w którym Barcelona zagrała na Camp Nou z Valencią. Jedynie wygrana dawała Dumie Katalonii awans do eliminacji LM. Mecz ten przeszedł do historii ze względu na gola na 3-2 zdobytego przez Rivaldo, który po podaniu od F. de Boera popisał się w 88. minucie fenomenalną przewrotką.

Santiago Ezquerro został oficjalnie zaprezentowany jako nowy piłkarz FC Barcelony. Zawodnik przeszedł z Athletic Bilbao na zasadzie wolnego transferu i otrzymał koszulkę z numerem "14".

Gaspar Rosés zakończył pierwsza kadencję prezydentury