La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj. By Użytkownikom La Rambli ułatwić korzystanie z tego działu w zgodzie z regulaminem, stworzyliśmy dla Was Kodeks La Rambla. To zbiór sugestii i wskazówek, które pozwolą Wam poruszać się po La Rambli bezpiecznie, bez narażenia na blokadę konta. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z Kodeksem!

La Rambla

Online: 1316 Culés

La "to metafora upadku kultury chrześcijańskiej" Rambla

@Skaramuczi Po co to piszesz? Niektórzy tak uważają, możesz się z tym nie zgadzać, ale nie traktuj innych z góry. Od wczoraj jesteś jakimś białym rycerzem (rycerką) ateizmu i mówisz, że symbol kultury chrześcijańskiej wcale z religią nie jest związany.

@Piorun W ogóle ten temat powinien być zakończony wczoraj, ale oczywiście jedni i drudzy muszą dalej płakać nad tą katedrą. Gdyby to jeszcze Polski dotyczyło - byłoby to zrozumiałe. Ale Francja? Bez jaj.

@Piorun Czy krytyka w tym kraju jest zabroniona? Jak ktoś widzi debila na ulicy to mówi "co za debil" bo ma do tego prawo. Jeśli kogoś ocenia niesprawiedliwie to też jego prawo, jego ocena wtedy świadczy o nim. Ja osobiście nie widzę tu nic złego - w Polsce są pewnie setki tysięcy kościołów i jak któryś się spali to będziesz biegał po ulicy i krzyczał że Polska upada? Może i będziesz, twoja sprawa, ale ja wtedy nazwe ciebie debilem bo mam do tego prawo.s

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Liga typerów

1 BomboLombo3 149 pkt
2 Mad92 145 pkt
3 Nati 144 pkt
4 avanes 144 pkt
5 zbigniew76 143 pkt
Zobacz tabelę

Sonda

Która reprezentacja mająca w składzie piłkarza Barcelony może osiągnąć najlepszy wynik na Copa America?

Podsumowanie tygodnia

Cytat tygodnia

Jeśli ktoś przyjeżdża do innego kraju, musi się przystosować do życia w nim, zbliżyć się do ludzi. Najważniejszy jest język. Uczenie się go to najlepsza część, ponieważ to zostaje na całe życie. Dla mnie mówienie w języku kraju, w którym żyję, to oznaka szacunku i wdzięczności

Marc-André ter Stegen o swojej adaptacji w Barcelonie

Kalendarium

Gaspar Rosés po raz drugi objął w klubie funkcję prezydenta FC Barcelony, tym razem zastępując Ricarda Graellsa. Jego rządy okazały się bardziej owocne niż ostatnio, ale nie zmieniło to faktu, że po roku swojej prezydentury, Rosés znów odszedł ze stanowiska.

Esteve Sala zrezygnował z pełnienia funkcji sternika Barcelony, a władzę po nim objął Josep Sunyol, który został zamordowany w sierpniu 1936 roku.