La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1898 Culés

1

Kurczę ten remis może spieprzyć mistrza The Reds, w pozostałych kolejkach mają dość łatwych przeciwnikach i jeden remis by im nie przeszkodził, zwłaszcza, że City ma jeszcze Koguty i Czerwone Diabły.

Zapowiada się fajna walka, oby The Reds dali radę. Kalendarz mają łatwiejszy.

0

@Kamiloza91 Kalendarz fajny, ale City przy takim wyniku ma jeden mecz na wpadkę.

0

@Kamiloza91 Z tym ze City moze sobie pozwolic na darmowa porazke nawet przy dzisiejszym remisie Live

0

@D10SLEO Jeśli City np zremisuję z Diabłami, to przy 6 wygranych The Reds tracą mistrza. Zajebista końcówka będzie.

0

@Kamiloza91 Teraz tak bo Live prowadzi ale gdyby dzisiaj padl remis to nawet na porazke mogloby sobie City pozwolic

0

@mekston Coś źle liczyłem. Ale już 2-1 dla Liverpoolu, więc City nie mogą sobie pozwolić na wtopę. Elegancko. The Reds nie możecie tego spieprzyć!

0

@mekston Tak wiem mój błąd. Uff udało si. Komiczny samobój.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?