La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1443 Culés

0

Naprawdę De Ligt jest aż tak bardzo potrzebny w Barcy? W klubie jest 3 światowych stoperów, wiele klubów nie ma takiego wyboru. Wiem, Pique ma swoje lata, ale spokojnie 2-3 lata zagra na poziomie, a w momencie gorszej gry, mamy mocno obstawioną obronę. Do tego np. Todibo, może akurat w pre sezonie pokaże na co go stać. Podsumowując jeżeli De Ligt zgodził by się pograć w Ajaxie sezon lub dwa, i dopiero dołączyć do klubu to ok, ale tak to nic na siłę.

6

@kamilop jest potrzebny i to bardzo
on będzie idealnym następcą Pique

konto usunięte

0

@kamilop A co jak będzie kontuzja? To zostajemy z dwoma stoperami co? Todibo? A jak nie pokaże na co go stać to co? Kto wtedy będzie grał? De Ligt chce grać dla Barcelony, mamy De Jonga, aklimatyzacja będzie dla obu łatwiejsza mimo wszystko, jest młody i już przygotowany do gry na najwyższym poziomie, no ale lepiej czekać na Todibo, może odpali, dziwne.

konto usunięte

0

@Messibestplayerintheworld Nie jest potrzebny razem ze swoim agentem. Bardzo.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?