La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1531 Culés

1

I cyk taka kadra na nowy sezon (pozycje umowne)

http://www.footballuser.com/1745322/FC_Barcelona

konto usunięte

0

@matirix20 Hehe Busi zmieniający się z Rakietą? To chyba nie u Valverde

0

@QAZ przeciez napisał że pozycje umowne

konto usunięte

0

@messi564 To jaki sens robić takie zestawienie? Łatwiej napisać "pomocnicy" i ich wymienić

6

@QAZ To byś się przyczepił że np Coutinho nie jest napastnikiem tylko pomocnikiem :)

konto usunięte

0

@matirix20 O kolejna teoria z tyłka, fajnie. A Coutinho był i będzie rezerwowym bo na pomocnika jest za ofensywny według pewnego trenera

0

@QAZ Rakitic grał u Valverde jako DP

1

@QAZ Za Kloppa też? I co też się mylił ?

0

@Bagsik88 Tak i do tego bardzo dobrze się spisywał :)

0

@matirix20 Ale ja o tym wiem, dlatego o tym napisałem:)

konto usunięte

0

@Bagsik88 co ma Klopp do Valverde?

0

@QAZ W Liverpoolu Coutinho grał głównie na lewym skrzydle i tam sobie najlepiej radził

konto usunięte

0

@Bagsik88 No tak ale Valdek jak miał do wyboru Alene czy Vidala to dawał tego drugiego i graliśmy trójką: Busi, Rakieta, Vidal. Słabo, nie?

0

@QAZ Ale co to ma do rzeczy? Po za tym, Vidal w pewnym momencie był w bardzo dobrej formie, Alena wrócił po ciężkiej kontuzji w październiku i zagrał do tej pory ok 740min...A do pomocy wprowadza jeszcze Arthura. Więc dobrze sobie z tym radzi

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?