La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj. By Użytkownikom La Rambli ułatwić korzystanie z tego działu w zgodzie z regulaminem, stworzyliśmy dla Was Kodeks La Rambla. To zbiór sugestii i wskazówek, które pozwolą Wam poruszać się po La Rambli bezpiecznie, bez narażenia na blokadę konta. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z Kodeksem!

La Rambla

Online: 1679 Culés

https://www.instagram.com/p/BvZpNjcFAlx/ Thiago się umie ustawić już ślub z córką Fabsa :)

@Lola120 Oj wiedziałem że gdzięś dopadniesz to zdjęcie xd

@Lola120 Wygryw

@Commando Czemu wiedziałeś? Tak dobrze mnie znasz? :)

@Lola120 Wiem że masz słabość do dzieci Messiego i sama byś pewnie chciała mieć taką gromadke. Nie odważę się nigdy powiedzieć że dobrze znam jakąkolwiek dziewczynę ;)

@Commando Heh ogólnie mam słabość do słodkich dzieci ale są wyjątki :)

@Lola120 To mam nadzieje że Twoje własne będą równie słodkie ;)

« Powrót do wszystkich komentarzy

Podsumowanie tygodnia

Cytat tygodnia

Jeśli ktoś przyjeżdża do innego kraju, musi się przystosować do życia w nim, zbliżyć się do ludzi. Najważniejszy jest język. Uczenie się go to najlepsza część, ponieważ to zostaje na całe życie. Dla mnie mówienie w języku kraju, w którym żyję, to oznaka szacunku i wdzięczności

Marc-André ter Stegen o swojej adaptacji w Barcelonie

Kalendarium

Yaya Touré został oficjalnie zaprezentowany jako nowy nabytek FC Barcelony. Reprezentant Wybrzeża Kości Słoniowej otrzymał koszulkę z numerem 17 na plecach.