La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj. By Użytkownikom La Rambli ułatwić korzystanie z tego działu w zgodzie z regulaminem, stworzyliśmy dla Was Kodeks La Rambla. To zbiór sugestii i wskazówek, które pozwolą Wam poruszać się po La Rambli bezpiecznie, bez narażenia na blokadę konta. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z Kodeksem!

La Rambla

Online: 1794 Culés

3

Przeszedłem ostatnio znowu Far Cry 4 i naszła mnie taka myśl, że tym "najlepszym" zakończeniem jest czekanie na powrót Pagana. Przywódcy Złotego Szlaku mimo celu "oswobodzenia" Kyratu po przejęciu władzy praktycznie niczym się od głównego antagonisty nie różnią. Jakie jest wasze zdanie na ten temat?

0

@Lares Pamiętam jak się jarałem tą gierką, mój ulubiony tytuł od Ubisoftu, ale kompletnie nie pamiętam fabuły, a szkoda :p

0

@Bovciek Mi się bardziej podobał Far Cry 3, być może ze względu na klimat i muzykę.

Far Cry 4 przeszedłem bez większych emocji. Też już nie pamiętam fabuły, podobnie trójki, jedynie kojarzę z niej pole konopi do spalenia przy muzyce Skrillexa.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Podsumowanie tygodnia

Cytat tygodnia

Jeśli ktoś przyjeżdża do innego kraju, musi się przystosować do życia w nim, zbliżyć się do ludzi. Najważniejszy jest język. Uczenie się go to najlepsza część, ponieważ to zostaje na całe życie. Dla mnie mówienie w języku kraju, w którym żyję, to oznaka szacunku i wdzięczności

Marc-André ter Stegen o swojej adaptacji w Barcelonie

Kalendarium

W Benlloch urodził się Agustí Sancho Agustina, znany jako Sancho. Zagrał jako pomocnik FC Barcelony w 402 meczach zdobywając przy tym 44 gole. Był także członkiem pierwszej drużyny narodowej w historii La Roja, która zdobyła srebrny medal na Igrzyskach Olimpijskich w Antwerpii w 1920 roku. Zmarł 25 sierpnia 1960 w Barcelonie.