La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj. By Użytkownikom La Rambli ułatwić korzystanie z tego działu w zgodzie z regulaminem, stworzyliśmy dla Was Kodeks La Rambla. To zbiór sugestii i wskazówek, które pozwolą Wam poruszać się po La Rambli bezpiecznie, bez narażenia na blokadę konta. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z Kodeksem!

La Rambla

Online: 1796 Culés

12

Ostra wypowiedź Maradony!

Nie oglądałem meczu Argentyny z Wenezuelą, bo nie lubię horrorów. Czy ci nieudolni ludzie, którzy rządzą drużyną narodową, myśleli, że z nimi wygrają? Wenezuela to dobry zespół. Czuję się w pełni Argentyńczykiem, ale uważam, że z innymi trenerami i piłkarzami takimi jak Ruggeri, Batista, Giusti, Pumpido, Caniggia wszystko wyglądałoby inaczej. Obecni piłkarze nie zasługują na koszulkę drużyny narodowej. Nie mają zielonego pojęcia, co robią. Jest mi szkoda wszystkich Argentyńczyków, którzy wciąż wierzą tym kłamcom i piłkarzom, którzy muszą to tolerować.
--
Diego Maradona za: marca.com

9

@bartekmess Nie ma to jak drama po meczu towarzyskim

0

@Michael_20 ten mecz towarzyski to tylko kolejny gwóźdź do trumny całego AFA i nie widać, żeby sytuacja w najbliższym czasie miała się poprawić

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Liga typerów

1 BomboLombo3 149 pkt
2 Mad92 145 pkt
3 Nati 144 pkt
4 avanes 144 pkt
5 zbigniew76 143 pkt
Zobacz tabelę

Sonda

Która reprezentacja mająca w składzie piłkarza Barcelony może osiągnąć najlepszy wynik na Copa America?

Podsumowanie tygodnia

Cytat tygodnia

Jeśli ktoś przyjeżdża do innego kraju, musi się przystosować do życia w nim, zbliżyć się do ludzi. Najważniejszy jest język. Uczenie się go to najlepsza część, ponieważ to zostaje na całe życie. Dla mnie mówienie w języku kraju, w którym żyję, to oznaka szacunku i wdzięczności

Marc-André ter Stegen o swojej adaptacji w Barcelonie

Kalendarium

W Benlloch urodził się Agustí Sancho Agustina, znany jako Sancho. Zagrał jako pomocnik FC Barcelony w 402 meczach zdobywając przy tym 44 gole. Był także członkiem pierwszej drużyny narodowej w historii La Roja, która zdobyła srebrny medal na Igrzyskach Olimpijskich w Antwerpii w 1920 roku. Zmarł 25 sierpnia 1960 w Barcelonie.