La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj. By Użytkownikom La Rambli ułatwić korzystanie z tego działu w zgodzie z regulaminem, stworzyliśmy dla Was Kodeks La Rambla. To zbiór sugestii i wskazówek, które pozwolą Wam poruszać się po La Rambli bezpiecznie, bez narażenia na blokadę konta. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z Kodeksem!

La Rambla

Online: 2322 Culés

12

Ostra wypowiedź Maradony!

Nie oglądałem meczu Argentyny z Wenezuelą, bo nie lubię horrorów. Czy ci nieudolni ludzie, którzy rządzą drużyną narodową, myśleli, że z nimi wygrają? Wenezuela to dobry zespół. Czuję się w pełni Argentyńczykiem, ale uważam, że z innymi trenerami i piłkarzami takimi jak Ruggeri, Batista, Giusti, Pumpido, Caniggia wszystko wyglądałoby inaczej. Obecni piłkarze nie zasługują na koszulkę drużyny narodowej. Nie mają zielonego pojęcia, co robią. Jest mi szkoda wszystkich Argentyńczyków, którzy wciąż wierzą tym kłamcom i piłkarzom, którzy muszą to tolerować.
--
Diego Maradona za: marca.com

9

@bartekmess Nie ma to jak drama po meczu towarzyskim

0

@Michael_20 ten mecz towarzyski to tylko kolejny gwóźdź do trumny całego AFA i nie widać, żeby sytuacja w najbliższym czasie miała się poprawić

« Powrót do wszystkich komentarzy