La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj. By Użytkownikom La Rambli ułatwić korzystanie z tego działu w zgodzie z regulaminem, stworzyliśmy dla Was Kodeks La Rambla. To zbiór sugestii i wskazówek, które pozwolą Wam poruszać się po La Rambli bezpiecznie, bez narażenia na blokadę konta. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z Kodeksem!

La Rambla

Online: 1688 Culés

Znacie komedie podobna do kac vegas?

@deyna2018 Kac Vegas 2

@Avada Kedavra Sekspedycja. Chłopaki też płaczą.

@deyna2018 Millerowie sa super.

@pawelg9002 Jenifer jest super ( ͡° ͜ʖ ͡°)

@deyna2018 Kac Wawa

@deyna2018 Zanim odejdą wody

@deyna2018 Budapeszt, nowość na netflix ale trochę szrot.

@deyna2018 Kac Vegas 3 ;))

@deyna2018 Last Vegas

@deyna2018 Wszystko zostaje w rodzinie :D jak najbardziej polecam jeszcze druga część i później jeszcze Alibi.com

@deyna2018 Świetna komedia, ciężko znaleźć lepszą, chciało by się 4 części. Polecam Za nim odejdą wody. Jak znajdziesz coś podobnego daj znać.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Podsumowanie tygodnia

Cytat tygodnia

Jeśli ktoś przyjeżdża do innego kraju, musi się przystosować do życia w nim, zbliżyć się do ludzi. Najważniejszy jest język. Uczenie się go to najlepsza część, ponieważ to zostaje na całe życie. Dla mnie mówienie w języku kraju, w którym żyję, to oznaka szacunku i wdzięczności

Marc-André ter Stegen o swojej adaptacji w Barcelonie

Kalendarium

Yaya Touré został oficjalnie zaprezentowany jako nowy nabytek FC Barcelony. Reprezentant Wybrzeża Kości Słoniowej otrzymał koszulkę z numerem 17 na plecach.