La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj. By Użytkownikom La Rambli ułatwić korzystanie z tego działu w zgodzie z regulaminem, stworzyliśmy dla Was Kodeks La Rambla. To zbiór sugestii i wskazówek, które pozwolą Wam poruszać się po La Rambli bezpiecznie, bez narażenia na blokadę konta. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z Kodeksem!

La Rambla

Online: 592 Culés

15

Ciekawostka: Emmanuel Adebayor w swojej karierze zdobył tylko 1 puchar - Puchar Króla z Realem w 2011

0

@Michael_20 jak cię interesuje akurat cdr to się wybiera właśnie Real

37

@Skaramuczi Ewentualnie 3 LM z rzędu

konto usunięte

7

@Skaramuczi Nietrafione - akurat Barça ma najwięcej wygranych CdR. =))

3

@nieprzysiadalnosc Te 3 ligi mistrzów z rzędu, w których sędziowie przypadkowo popełnili 20 kardynalnych błędów na korzyść Realu? W stylu 2 goli w finale przeciwko Atletico z pozycji spalonej?

konto usunięte

1

@Ostatni Hahaha 3 lm z rzędu im sędziowie wygrali, na pewno. Zachowaj trochę godności. To że nie grali jak Barca Pepa to nie znaczy że nie zasłużyli na LM.

2

@Ostatni zaczyna się umniejszanie :D jeju zamiast pogodzić się i tyle zawsze jedni i drudzy będą nawzajem umniejszać,a nam sedzia z Chelsea pomogł :)

1

@Michael_20 ale to chyba nie ten co Ramos upuscil nie?;)

0

@barteq oj nie wiem nie wiem, za dużo tego nie było :P

0

@Ostatni Ehh, prawda jest taka, że gdybyśmy my mieli 3 LM z rzędu, wielu by się do nich onanizowało i nikt by nie pamiętał, jak je zdobyliśmy.

Przykład? W i e l k a remontada z PSG. Czy sędziowie nam nie pomogli? Karny na Suarezie to był jakiś wielki żart. Nie umniejszam ekipie, bo grali pięknie, ale gdyby nie sędzia, nie gralibyśmy w 1/4 LM.

« Powrót do wszystkich komentarzy