La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj. By Użytkownikom La Rambli ułatwić korzystanie z tego działu w zgodzie z regulaminem, stworzyliśmy dla Was Kodeks La Rambla. To zbiór sugestii i wskazówek, które pozwolą Wam poruszać się po La Rambli bezpiecznie, bez narażenia na blokadę konta. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z Kodeksem!

La Rambla

Online: 1849 Culés

konto usunięte

3

"Marca" donosi o zabawnej sytuacji, która miała miejsce podczas zgrupowania reprezentacji Portugalii przed meczem z Serbią. Na spacerze Cristiano Ronaldo spotkał fanów, z którymi chętnie zrobił wspólną fotkę i rozdał autografy.
Jeden z kibiców dał Portugalczykowi koszulkę jeszcze z czasów gry w Realu Madryt. Ronaldo postanowił zażartować z niego. - Nie masz jeszcze Juventusu? - zapytał go z uśmiechem na twarzy.

Fan był nieco zaskoczony reakcją Portugalczyka, ale odpowiedział, że w swojej kolekcji ma koszulkę Juventusu. Sytuację wyłapała kamera Deportes Cuatro.

36

@Januszwarkiewicz Hahaha, niech ktoś zatrzyma tę klauzulę śmiechu!

34

@Januszwarkiewicz Noo, A ta zabawna sytuacja?

5

@skakun95 A jak się zatrzymuje klauzulę śmiechu?

1

@Matt_i1992 Mnie tam ciekawi jaka wartość jest tej klauzuli śmiechu

0

@Matt_i1992 Dając z liścia, i nie klauzulę, a karuzelę powinno być :)

konto usunięte

0

@skakun95 No mnie też to jakoś nie rozbawiło a z czego się gazeta Marca śmiała to nie wiem ;-)

« Powrót do wszystkich komentarzy

Podsumowanie tygodnia

Cytat tygodnia

Jeśli ktoś przyjeżdża do innego kraju, musi się przystosować do życia w nim, zbliżyć się do ludzi. Najważniejszy jest język. Uczenie się go to najlepsza część, ponieważ to zostaje na całe życie. Dla mnie mówienie w języku kraju, w którym żyję, to oznaka szacunku i wdzięczności

Marc-André ter Stegen o swojej adaptacji w Barcelonie

Kalendarium

W Benlloch urodził się Agustí Sancho Agustina, znany jako Sancho. Zagrał jako pomocnik FC Barcelony w 402 meczach zdobywając przy tym 44 gole. Był także członkiem pierwszej drużyny narodowej w historii La Roja, która zdobyła srebrny medal na Igrzyskach Olimpijskich w Antwerpii w 1920 roku. Zmarł 25 sierpnia 1960 w Barcelonie.