La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj. By Użytkownikom La Rambli ułatwić korzystanie z tego działu w zgodzie z regulaminem, stworzyliśmy dla Was Kodeks La Rambla. To zbiór sugestii i wskazówek, które pozwolą Wam poruszać się po La Rambli bezpiecznie, bez narażenia na blokadę konta. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z Kodeksem!

La Rambla

Online: 750 Culés

56

Dziesięć lat temu zlekceważyłem zapalenie wyrostka robaczkowego i śmierć zajrzała mi w oczy. To było okropne doświadczenie. Pierwszy raz w moim życiu, futbol nie znaczył dla mnie nic, nie był w ogóle ważny. Chodziło tylko o to, żeby uratować moje życie. Razem z mamą modliliśmy się i rozważaliśmy różne scenariusze. Podpisałem dokumenty, dzięki którym w razie śmierci, mama miała otrzymać część moich pieniędzy. Nikt tego nie chciał, ale musiałem uporządkować tę sprawę, ponieważ było ryzyko, że nie przeżyję operacji. Pamiętam, jak leżałem w łóżku. Wszystko, co widziałem wokół siebie, to były rurki i kable. Moje ciało było zepsute, nie nadawało się do niczego, a przez moją głowę przebiegały najgorsze myśli.
--
Virgil van Dijk za: mirror.co.uk

2

@bartekmess No coz, brytyjska sluzba zdrowia :)
"Parasitamol and gol holm" :D

1

@El dominatore Polska jeszcze lepsza.

0

@l0Messini W Polsce chociaz jak zaplacisz to Ci pomoga.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Liga typerów

1 BomboLombo3 149 pkt
2 Mad92 145 pkt
3 Nati 144 pkt
4 avanes 144 pkt
5 zbigniew76 143 pkt
Zobacz tabelę

Sonda

Która reprezentacja mająca w składzie piłkarza Barcelony może osiągnąć najlepszy wynik na Copa America?

Podsumowanie tygodnia

Cytat tygodnia

Jeśli ktoś przyjeżdża do innego kraju, musi się przystosować do życia w nim, zbliżyć się do ludzi. Najważniejszy jest język. Uczenie się go to najlepsza część, ponieważ to zostaje na całe życie. Dla mnie mówienie w języku kraju, w którym żyję, to oznaka szacunku i wdzięczności

Marc-André ter Stegen o swojej adaptacji w Barcelonie

Kalendarium

W Benlloch urodził się Agustí Sancho Agustina, znany jako Sancho. Zagrał jako pomocnik FC Barcelony w 402 meczach zdobywając przy tym 44 gole. Był także członkiem pierwszej drużyny narodowej w historii La Roja, która zdobyła srebrny medal na Igrzyskach Olimpijskich w Antwerpii w 1920 roku. Zmarł 25 sierpnia 1960 w Barcelonie.