- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1479 Culés
Gorące dyskusje
Kgorecki2500
22
Może to prezydent Ukrainy zdurniał ale to polski ma się starać ratować... » Czytaj dalej
44 odpowiedzi
Roobo
1
Najlepszy mundial według was w 21 wieku?Zdecydowanie RPA i Katar.W 2010r był mega klimat, otoczka... » Czytaj dalej
24 odpowiedzi
Eklerek
6
Oglądam miodowe lata dla fabułyhttps://zapodaj.net/images/f978cd82a0b93.jpg
14 odpowiedzi
Media
Sonda
MVP sezonu 2025/26 FC Barcelony jest:
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1479 Culés
1
Ej ludzie pytanko. Jakie to uczucie być pierwszy raz na Camp Nou?
Komentarz usunięty
1
@Quebonafide Dziwne te pytania coraz bardziej
0
@Quebonafide Na mnie wielkie wrazenie zrobilo pierwsze spojrzenie na calosc, bo bylem na samej gorze i wyszedlem zza malego murka, takze zobaczylem calosc na jeden strzal ;p
atmosfera podczas meczu raczej srednia, ale to ze wzgledu na potezna ilosc turystow, masa ludzi z telefonami, selfiki etc.
stadion potezny, widok z samej gory stadionu na miasto tez genialny. spacer na stadion z kibicami - bezcenny.
12
@Grzesior667 "Kurła, wydawał się większy?" ^ ^
1
@Danny Gaucho Naczelny Śmieszek La Rambli w natarciu :)
1
@Quebonafide Uczucie wspaniałe, Jednak myślałem, że z zewnątrz jest większy.
0
@MarioVeB! Odpowiedzi jeszcze dziwniejsze.
0
@Quebonafide Strome trybuny na ppczatku sie balem hehe wysoko dosc