La Rambla

Cisza wyborcza
Uprzejmie przypominamy, że trwa cisza wyborcza w związku z wyborami do Europarlamentu. Prosimy o respektowanie tego w komentarzach.
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj. By Użytkownikom La Rambli ułatwić korzystanie z tego działu w zgodzie z regulaminem, stworzyliśmy dla Was Kodeks La Rambla. To zbiór sugestii i wskazówek, które pozwolą Wam poruszać się po La Rambli bezpiecznie, bez narażenia na blokadę konta. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z Kodeksem!

La Rambla

Online: 460 Culés

Posiada ktoś link do filmiku z zamachu w Nowej Zelandii?

@SeeleyBooth Miałem, ale szybko usuwają, w dodatku był bez dźwięku.

@SeeleyBooth Nie oglądaj tego, ja oglądałem i żałuje

@SeeleyBooth Silnie staram się zrozumieć ludzi którzy to upowszechniają ,ale naprawdę nie potrafię.

@SeeleyBooth Na CDA jest. Ale jak nie musisz to nie oglądaj. Masakra

@MarioVeB! W takiej epoce żyjemy i tego nie przeskoczysz... gość to puścił na live, to już było szokiem dla większości ludzi w tym i dla mnie. To, że ludzie rozpowszechniają taki film to już mnie nie dziwi... jest sporo filmów, gdzie giną ludzie, a nawet wystarczy wejść na jedną stronę i tam masz wszystko... jeśli jeszcze ta strona istnieje.

Komentarz usunięty przez użytkownika

@SeeleyBooth Typowy Punisher tak w skrócie.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Liga typerów

1 BomboLombo3 149 pkt
2 Mad92 145 pkt
3 Nati 144 pkt
4 avanes 144 pkt
5 zbigniew76 143 pkt
Zobacz tabelę

Sonda

Czy Barcelona powinna kupić Antoine'a Griezmanna?

Podsumowanie tygodnia

Cytat tygodnia

Jeśli ktoś przyjeżdża do innego kraju, musi się przystosować do życia w nim, zbliżyć się do ludzi. Najważniejszy jest język. Uczenie się go to najlepsza część, ponieważ to zostaje na całe życie. Dla mnie mówienie w języku kraju, w którym żyję, to oznaka szacunku i wdzięczności

Marc-André ter Stegen o swojej adaptacji w Barcelonie

Kalendarium

Na Stadio Olimpico w Rzymie, w obecności 72 tysięcy kibiców, we wspaniałym stylu Barcelona pokonała 2:0 w finale Ligi Mistrzów Manchester United i zdobyła tym samym trzeci puchar dla najlepszej drużyny Europy. Wcześniejsze zwycięstwa w lidze i Copa del Rey sprawiły, że Pep Guardiola, pracujący z zespołem dopiero pierwszy rok, wprowadził Barcelonę do zaszczytnego grona drużyn, którym udało się sięgnąć po potrójną koronę.