La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj. By Użytkownikom La Rambli ułatwić korzystanie z tego działu w zgodzie z regulaminem, stworzyliśmy dla Was Kodeks La Rambla. To zbiór sugestii i wskazówek, które pozwolą Wam poruszać się po La Rambli bezpiecznie, bez narażenia na blokadę konta. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z Kodeksem!

La Rambla

Online: 2043 Culés

Posiada ktoś link do filmiku z zamachu w Nowej Zelandii?

@SeeleyBooth Miałem, ale szybko usuwają, w dodatku był bez dźwięku.

@SeeleyBooth Nie oglądaj tego, ja oglądałem i żałuje

@SeeleyBooth Silnie staram się zrozumieć ludzi którzy to upowszechniają ,ale naprawdę nie potrafię.

@SeeleyBooth Na CDA jest. Ale jak nie musisz to nie oglądaj. Masakra

@MarioVeB! W takiej epoce żyjemy i tego nie przeskoczysz... gość to puścił na live, to już było szokiem dla większości ludzi w tym i dla mnie. To, że ludzie rozpowszechniają taki film to już mnie nie dziwi... jest sporo filmów, gdzie giną ludzie, a nawet wystarczy wejść na jedną stronę i tam masz wszystko... jeśli jeszcze ta strona istnieje.

Komentarz usunięty przez użytkownika

@SeeleyBooth Typowy Punisher tak w skrócie.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Podsumowanie tygodnia

Cytat tygodnia

Jeśli ktoś przyjeżdża do innego kraju, musi się przystosować do życia w nim, zbliżyć się do ludzi. Najważniejszy jest język. Uczenie się go to najlepsza część, ponieważ to zostaje na całe życie. Dla mnie mówienie w języku kraju, w którym żyję, to oznaka szacunku i wdzięczności

Marc-André ter Stegen o swojej adaptacji w Barcelonie

Kalendarium

rozegrano ostatni mecz sezonu 2000/01, w którym Barcelona zagrała na Camp Nou z Valencią. Jedynie wygrana dawała Dumie Katalonii awans do eliminacji LM. Mecz ten przeszedł do historii ze względu na gola na 3-2 zdobytego przez Rivaldo, który po podaniu od F. de Boera popisał się w 88. minucie fenomenalną przewrotką.

Santiago Ezquerro został oficjalnie zaprezentowany jako nowy piłkarz FC Barcelony. Zawodnik przeszedł z Athletic Bilbao na zasadzie wolnego transferu i otrzymał koszulkę z numerem "14".

Gaspar Rosés zakończył pierwsza kadencję prezydentury