La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj. By Użytkownikom La Rambli ułatwić korzystanie z tego działu w zgodzie z regulaminem, stworzyliśmy dla Was Kodeks La Rambla. To zbiór sugestii i wskazówek, które pozwolą Wam poruszać się po La Rambli bezpiecznie, bez narażenia na blokadę konta. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z Kodeksem!

La Rambla

Online: 1250 Culés

https://www.fangol.pl/view/269828/loew-zadecydowal-kto

Gość ostatnio zrezygnował z powoływania Boatenga, Hummelsa i Mullera tłumacząc tę decyzję myśleniem o przyszłości ale pierwszym bramkarzem dalej będzie Neuer. Już nawet pomijając kwestię wieku to chyba każdy (oprócz Loewa) widzi, że Ter Stegen jest obecnie zdecydowanie lepszy od Neuera i bije go na łeb formą i poziomem gry. Nie wiem jaką logiką kieruje się Loew, że podejmuje takie decyzje ale chyba można skomentować to w ten sposób:

https://media1.tenor.com/images/6911eb8b612f65b6298ca0bff9d57ef8/tenor.gif?itemid=13050263

@Lukaq316 Widocznie Neuer zwąchał się z Loewem.

@Lukaq316 Niemcy maja neuera, a my mamy brzęczka i błaszczykowskiego

@Lukaq316 Ale dobrze, niech gra You will Neuer Walk Alone Ter Stegen odpoczywa a Niemcy dają ciała. Wszystko perfekcyjnie.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Podsumowanie tygodnia

Cytat tygodnia

Jeśli ktoś przyjeżdża do innego kraju, musi się przystosować do życia w nim, zbliżyć się do ludzi. Najważniejszy jest język. Uczenie się go to najlepsza część, ponieważ to zostaje na całe życie. Dla mnie mówienie w języku kraju, w którym żyję, to oznaka szacunku i wdzięczności

Marc-André ter Stegen o swojej adaptacji w Barcelonie

Kalendarium

rozegrano ostatni mecz sezonu 2000/01, w którym Barcelona zagrała na Camp Nou z Valencią. Jedynie wygrana dawała Dumie Katalonii awans do eliminacji LM. Mecz ten przeszedł do historii ze względu na gola na 3-2 zdobytego przez Rivaldo, który po podaniu od F. de Boera popisał się w 88. minucie fenomenalną przewrotką.

Santiago Ezquerro został oficjalnie zaprezentowany jako nowy piłkarz FC Barcelony. Zawodnik przeszedł z Athletic Bilbao na zasadzie wolnego transferu i otrzymał koszulkę z numerem "14".

Gaspar Rosés zakończył pierwsza kadencję prezydentury