La Rambla

Cisza wyborcza
Uprzejmie przypominamy, że trwa cisza wyborcza w związku z wyborami do Europarlamentu. Prosimy o respektowanie tego w komentarzach.
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj. By Użytkownikom La Rambli ułatwić korzystanie z tego działu w zgodzie z regulaminem, stworzyliśmy dla Was Kodeks La Rambla. To zbiór sugestii i wskazówek, które pozwolą Wam poruszać się po La Rambli bezpiecznie, bez narażenia na blokadę konta. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z Kodeksem!

La Rambla

Online: 1214 Culés

https://www.fangol.pl/view/269828/loew-zadecydowal-kto

Gość ostatnio zrezygnował z powoływania Boatenga, Hummelsa i Mullera tłumacząc tę decyzję myśleniem o przyszłości ale pierwszym bramkarzem dalej będzie Neuer. Już nawet pomijając kwestię wieku to chyba każdy (oprócz Loewa) widzi, że Ter Stegen jest obecnie zdecydowanie lepszy od Neuera i bije go na łeb formą i poziomem gry. Nie wiem jaką logiką kieruje się Loew, że podejmuje takie decyzje ale chyba można skomentować to w ten sposób:

https://media1.tenor.com/images/6911eb8b612f65b6298ca0bff9d57ef8/tenor.gif?itemid=13050263

@Lukaq316 Widocznie Neuer zwąchał się z Loewem.

@Lukaq316 Niemcy maja neuera, a my mamy brzęczka i błaszczykowskiego

@Lukaq316 Ale dobrze, niech gra You will Neuer Walk Alone Ter Stegen odpoczywa a Niemcy dają ciała. Wszystko perfekcyjnie.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Liga typerów

1 BomboLombo3 149 pkt
2 Mad92 145 pkt
3 Nati 144 pkt
4 avanes 144 pkt
5 zbigniew76 143 pkt
Zobacz tabelę

Sonda

Czy Barcelona powinna kupić Antoine'a Griezmanna?

Podsumowanie tygodnia

Cytat tygodnia

Jeśli ktoś przyjeżdża do innego kraju, musi się przystosować do życia w nim, zbliżyć się do ludzi. Najważniejszy jest język. Uczenie się go to najlepsza część, ponieważ to zostaje na całe życie. Dla mnie mówienie w języku kraju, w którym żyję, to oznaka szacunku i wdzięczności

Marc-André ter Stegen o swojej adaptacji w Barcelonie

Kalendarium

FC Barcelona sięgnęła po swój 26. Puchar Króla. Katalończycy pokonali w finale Athletic Bilbao 3:0, a bramki strzelali Pedro (dwie) i Messi.