La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 457 Culés

0

Ciekawe czy Zidane da radę ponownie ?

14

@olek_____5 Według mnie powinno zadać się to pytanie w inny sposób a mianowicie - Dlaczego powrót? Wyzwanie, udowodnienie innym a przede wszystkim sobie, że można? Czy czysta głupota?

0

@FCBKUBANO Zizu chciał przejąć United, a że Solskjer czy jak tam się szefunio nazywa i nie było konkretnej innej ofery to przyjął powrotną do Realu gdzie będzie dużo więcej zarabiać niż wcześniej. Tak mi sie bynajmniej wydaje ale co ja mogę wiedzieć jestem tylko szarym, nic nieznaczącym człowiekiem na tym smutnym świecie :(

22

@Bocianos No, a na domiar złego nie odróżniasz "przynajmniej" od "bynajmniej" :D

1

@robsoNele Jak co raz więcej ludzi, niestety :( chociaż czasem zabawnie to wyglada jak ktoś coś mówi A ba koniec zdania sam sobie zaprzecza :D

0

@robsoNele I o to mi Panowie chodzi...Ludzie się wszystkiego czepiają, od samego rana psują humor. Ktoś coś to za chwilę ten o i wtedy uuu. Strach się bać coś pisać.

« Powrót do wszystkich komentarzy