- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1103 Culés
Gorące dyskusje
Karol145
1
Czy ja dobrze widzę, że deportowali Ukraińca za to, że złowił suma? Ja pierdziele co za chory... » Czytaj dalej
160 odpowiedzi
MirusAmisz
39
@Kgorecki2500 No ładnie ładnie kolego, to sobie nagrabiłeś. https://x.com/krulbijedame/status/20... » Czytaj dalej
35 odpowiedzi
LAMC_10
7
Jak córka to Maja, jak syn to Leon.
46 odpowiedzi
Media
Sonda
MVP sezonu 2025/26 FC Barcelony jest:
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1103 Culés
7
Zidane jest w idealnej sytuacji. Przychodzi do zespołu, z którym już sięgnął gwiazd. Przychodzi w momencie,w którym drużyna jest w jednym wielkim bagnie. Ma autorytet wśród piłkarzy i kibiców. Zespół rozpocznie nowy projekt- sprzedaż niepotrzebnych, kupno nowych.
On może zrobić sobie zespół jaki będzie mu pasował.
Motywacja i posłuch w szatni, to na tym poziomie sportowym, najistotniejsze elementy. A Zidane na ławce je gwarantuje.
Po wynikach ze szkółką każdy z niego drwił, potem w dorosłej drużynie pokazał klasę.
Real za jego kadencji osiągnął coś niesamowitego. Nie do końca przekonuje mnie wygrywanie w Europie, gdy na krajowym podwórku dostaje się bęcki. Jednak i tak zasługuje to na szacunek.
Dowiemy się w najbliższych tygodniach i miesiącach ile Francuz jest tak naprawdę wart. Kluczowe dla Realu może okazać się przywrócenie Isco do optymalnej formy i zbudowanie drużyny wokół niego. Zobaczymy jak Zizou tym pokieruje. Kibicuję Barcie, ale szczerze mówiąc bardzo ciekawi mnie to, co będzie się działo w Madrycie.
Poczekamy zobaczymy.
2
@blaugrana158 Też mnie dziwi nasmiewanie się z ZZ np . Mourinho. Lupetegi. Carlo. Solari Dostawali becki od Barcy a Zidane przez 3 lata nie dostał. I tak w sumie w szkółce miał nieźle wyniki
1
@piotrek1315 3-0 to nie bęcki?
0
@Arthurio Hmm w jakim meczu to było. coś se przypomnieć nie mogę puchar jakiś liga?
3
@blaugrana158 W ogóle to dziw bierze, że taki Real Zidane'a, który nie był jakiś niesamowity był w stanie dokonać takich historycznych rzeczy w LM, a jedna z najlepszych drużyn w historii - Barcelona Guardioli 2009-2011- nie. Warto zauważyć jakich Barca miała rywali - świetny Inter Mourinho, najlepszy Bayern XXI wieku Juppa Heyenckesa, Chelsea z Drogbą, Terrym, Cechem, Essienem, Colem i ostatnie lata świetnego United za kadencji SAF'a. Zaś przeciwnicy Realu 2014-2018 (bez 2015)? Atletico Madryt i Juventus.