La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1484 Culés

4

Uwielbiam Coutinho. Byłem jednych z największych zwolenników jego trasferu do nas. Pamiętam jak błyszczał na MŚ, wtedy cała nasza strona piała z zachwytu. Ciągnał Brazylie za uszy, komentarze na La Rambli że jest bardziej decydujący niż Neymar były adekwatne do tego co robił Cou na boisku. Wrócił z Mundialu, ale już wtedy było widać że coś jest nie tak. Wydawało się że jest przemęczony, ale z meczu na meczu wracał do formy. Do listopada zaliczył 5 bramek i 4 asysty. Nie były to jakieś kosmiczne liczby, ale przyzwoite. Wszystko zmieniło się po meczu z Interem, w którym Brazylijczyk doznał kontuzji. Wrócił, ale był cieniem samego siebie. Brakowało głównie jego uczestniczenia w grze zespołu, gdy był w formie wszędzie go było pełno, co chwilę pokazywał się do gry, wyróżniał się pewnością siebie i braniem odpowiedzialność na swoje barki. Teraz tego nie ma. Coutinho chowa się za obrońcami, ma niewielki udział w grze zespołu, owszew pokażę się do piłki ale jest tego zdecydowanie za mało. Do czego zmierzam? A do tego że w obecnej sytuacji Malcom dałby nam o wiele więcej. Gdy jest na boisku, widać u niego chęci i zaangażowanie. Nie boi się wziąć piłki i popędzić do przodu. Po prostu Malcom może nam zaoferować w tej chwili dużo więcej niż Philippe, a ja osoboście czekam na to jak Cou zaprezentuję się w meczach reprezentacji.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?