La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1408 Culés

14

Jestesmy tylko pionkami w tym całym mechanizmie bądźmy szczerzy Real wspomagany jest już od paru lat. Gol ze spalonego Ramosa finał LM 2016 2 gole że spalonego i czerwona dla Vidala LM 2017 cały poprzedni sezon w LM teraz liga wiele goli ze spalonego wiele karnych z pupy i jeszcze do tego „bledy” na naszą nie korzyść jak gole widmo lub wczoraj 2 nie podyktowane karne i wiele więcej. Smutne to że podczas każdego ich meczu (lub czasem naszego) czuje zwykle wk****enie i to nie ze względu sportowego

0

@Szpadla Smiala teza, jezeli to prawda to kiedys wszystko wyjdzie na jaw. A to by zapoczatkowalo najwiekszy upadek w historii tego sportu

3

@Szpadla Dodajmy do tego ligę 2011/12, 2016/17 czy puchar 2011

1

@barcelonaLM Oby tak się stało.

1

@Blomqvist Jakbym wymieniał wszytko to by nocy zabrakło

3

@Szpadla Byłem daleki od takich osadzen ale coraz bardziej bliżej mi do tego, że to nie jest przypadek. Za dużo błędów w stronę Realu. Błąd na niekorzyść Realu to tydzień plakania piłkarzy i trenera co skutkuje takimi akcjami jak dzis. Serio, to nie może być przypadek

1

@barcelonaLM Nie mogę się tego doczekać

0

@Szpadla Nigdy to nie wyjdzie, to już jest zamknięty temat.

0

@Katalończyk 99 Nic się nie dzieje przypadkiem XD a tak serio to jest prawdopodobieństwo 1 do miliarda (nie pytać jak obliczylem) te wszytkie zp te wszytkie LM i inne ustawione gówna

0

@Szpadla Dopóki będzie Perez nic im się nie stanie.

1

@Katalończyk 99 To moze wyjsc nawet za kilkadziesiat lat, kiedy wiekszosci juz nie bedzie na tym swiecie

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?