- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1353 Culés
Gorące dyskusje
Zoker
55
Dobrze, że Anka ma wsparcie, bo też nie wiem co zrobiłbym w tak trudnej... » Czytaj dalej
25 odpowiedzi
FCB_dimiC
13
Tottenham wydał już prawie 300mln, może wystarczy im to żeby na spokojnie dowieźć 17 miejsce... » Czytaj dalej
20 odpowiedzi
gumaz
0
Cena biletu jednodniowego na Open'er Festival wynosi 579 zł (co z opłatą serwisową daje kwotę... » Czytaj dalej
19 odpowiedzi
Media
Sonda
Czy zamierzasz śledzić dokładnie występy Lewandowskiego w Chicago Fire?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1353 Culés
1
Jeszcze ciekawostka przed spaniem - Chelsea w FA Cup przeciwko Manchesterowi United miala 67 % posiadania pilki i "11 sytuacji bramkowych" , ale zagrala wielkie G. No po prostu to jest idealna analogia do Barcelony - "kontrola meczu", tracac/pozwalajac rywalom na grozne sytuacje, nietworzenie okazji ( wiekszosc strzalow to jakies szmaty z dystansu albo zablokowane szczury XD ) i kompletny brak pomyslu na ofa. Messi po kontuzji stracil forme i nie moze ciagle ratowac POTEZNEGO trenera. Hazardowi tez sie para skonczyla w pewnym momencie. Roznice? Chelsea ma w bramce Kepe a nie Ter Stegena, ktory wyciaga 95 % strzalow na bramke.
2
@KingKahuka Wielka analogia do Barcelony - 11 sytuacji Chelsea, gdzie przegrywali od 31 min. Rywal zdobył dwie bramki, mógł więcej miał 7 sytuacji, Chelsea grała u siebie. Natomiast Barca miała 24 sytuację w meczu wyjazdowym, pozwoliła na 5 sytuacji rywalowi, miała wynik 0:0.