- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 472 Culés
Gorące dyskusje
RanDiFCB
1
@AlexDark00 a to tylko oni płacą więcej za prąd? gaz? "ciągłe rosnące koszty wszystkiego?... » Czytaj dalej
166 odpowiedzi
BorzyKrzys
16
Kiedy oni zrozumieją, że ośmieszają na razie siebie, a nie Skolima. "Żyłem w ciągłym lęku,... » Czytaj dalej
13 odpowiedzi
Gosciuu
4
Taka głębsza myśl mnie ostatnio naszła: kiedyś się nie bałem starości. Teraz, choć wciąż... » Czytaj dalej
40 odpowiedzi
Media
Sonda
MVP sezonu 2025/26 FC Barcelony jest:
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 472 Culés
96
BARCELONA LASSA WYGRYWA KOSZYKARSKI PUCHAR KROLA Z REALEM MADRYT!
2
@Buba13 Chyba ci sie capslock zblokował mordo.
1
@Buba13 Real nawet w kosza dostaje bęcki. Klubik wiecznych przegrywów.
6
@quirrell Piszesz tak po przegranej Realu po dogrywce 94-93 oraz fakcie gdzie przez ostatnie 5 lat Barcelona wygrała 4 trofea, a Real 12?
1
@quirrell No my to od wielkiego giganta piłki nożnej Romy becki dostaliśmy.
1
@quirrell Najwiecej Mistrzostw Hiszpanii i LM w historii ale klub wiecznych przegrywow ...
Ciekawe co powiedziec o innych klubach na swiecie ;)
1
@mekston Trofea zdobyte w sposób bandycki, więc są tyle warte co puchar sołtysa.
1
@quirrell O rany ... o pewnych kwestiach mozna rozmawiac ale tez bez przesady. Na tej zasadzie nie liczysz nam LM
2008/2009 i tym samym trypletu?
LM 16/17 bylo jak najbardziej ok - zniszczylu swoich rywali w trakcie rywalizacji (byly kontrowersje z Bayernem ale tez w obie strony i to byl sedziowski dramat)
Do ostatniej LM mam najwiecej zastrzezen - za rywlizacje z Bayernem i PSG