- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 663 Culés
Gorące dyskusje
norbi77
26
Dla mnie to skandal, że Messi nie wyleciał z boiska. Przecież to jest ewidentna... » Czytaj dalej
53 odpowiedzi
norbi77
11
I niech mi nikt nie wali głupot, że gwiazdy nie mają "immunitetów". Ilu zawodników "bez... » Czytaj dalej
35 odpowiedzi
Borneo
1
Polska podpisala umowy o bezpieczęństwie z Anglią , Francją teraz z Niemcami.Rosja była... » Czytaj dalej
35 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 663 Culés
11
1:0 do przerwy, ale gra po prostu jest żałosna. I to nie jest hejt tylko stwierdzenie faktów. Nie w takiej Barcelonie się "zakochałem". Valverde do świetny trener, ale nie na Barcelonę. Tutaj wymagana jest gra z pierwszej piłki, szybka wymiana podań, a nie siermiężna gra w stylu Atletico Madryt.
0
@Piotr,1985 Szybka wymiana piłki z Vidalem który się godzinę za Messim rozgląda, Princem który gra drugi mecz w klubie i Aleną który dopiero co zaczyna przygodę z Primera Division
0
@parpe Polityka transferowa również pozostawia wiele do życzenia. Tacy piłkarze jak Vidal czy Prince nigdy nie powinni grać w Barcelonie, ale widać, że Valverde lubi rzemieślników, chociaż Paulinho był udanym transferem. Szkoda, że grał tylko jeden sezon.