- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1099 Culés
Gorące dyskusje
Safrani
37
Sejm przegłosował projekt ustawy ws. zakazu patostreamingu. Projekt zakłada kryminalizację... » Czytaj dalej
38 odpowiedzi
DariaFCB
104
A pochwalę się. Miesiąc temu urodziłam synka! Młody jest zdrowy i nawet bardzo nie dokucza.... » Czytaj dalej
36 odpowiedzi
Zoker
2
Ostatnie wezwanie do ligi typerów MŚ. Ktoś jeszcze chętny? Mamy na razie 49 uczestników.
44 odpowiedzi
Media
Sonda
MVP sezonu 2025/26 FC Barcelony jest:
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1099 Culés
0
Wczoraj PSG pokazało się z bardzo mocnej strony i zdaje się, że przy odrobinie szczęścia mogą nieco namieszać w tym roku. Na ten moment mogę wymienić raptem 4 zespoły, które w starciu z francuzami byliby stawiane w roli faworytów. Jak dla mnie są na ten moment na poziomie Bayernu, czy Liverpoolu, czyli pół kroku za Barcą, Juve (choć w aktualnie są nieco pod formą), ManCity i Realem.
Przy czym jak wspomniałem z każdym zespołem mieliby jakieś szanse. Jakie jest wasze zdanie na ten temat??
1
@TheMugShot niby tak niby nie. PSG jakichs kokosow nie zagralo (oczywiscie trzeba wziac pod uwage brak Neymara i Cavaniego) za to Utd zagralo naiwnie. Widac ze dawno nie grali powaznego meczu w LM bo nie bylo po nich widac zeby ogarniali istote meczu u siebie w dwumeczu. Moze pomylili z Pucharem Ligi?