La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj. By Użytkownikom La Rambli ułatwić korzystanie z tego działu w zgodzie z regulaminem, stworzyliśmy dla Was Kodeks La Rambla. To zbiór sugestii i wskazówek, które pozwolą Wam poruszać się po La Rambli bezpiecznie, bez narażenia na blokadę konta. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z Kodeksem!

La Rambla

Online: 1833 Culés

2

Po Toro Rosso przyszedł czas na prezentację Renault. Nowy bolid jest ponoć całkowicie przebudowany w porównaniu do zeszłego sezonu.

https://www.f1wm.pl/php/news_id-44496.html
https://www.youtube.com/watch?v=F0m2AszhZyA

0

@Chaoss Za bardzo malowanie nie różni się od zeszłorocznego bolidu.

0

@lucas/catalan Renault trzyma się swoich barw. Jak RedBull czy Ferrari :)

0

@Chaoss Tak ale np. mogłoby być więcej żółtego na bokach

0

@lucas/catalan Co mi sie za bardzo nie podoba to te nosy prostsze aerodynamicznie. Fajnie jakby Renault w tym roku powalczyło o 3 miejsce konstruktorów.

konto usunięte

1

@Chaoss I tak lepiej wyglądają niż te z 2009 roku. FIA zrobi wszystko, aby było więcej wyprzedzania.

0

@Chaoss Mi to bez różnicy, zagranie przez włodarzy F1 żeby wyścigi były ciekawsze niby bolidy będą miały za sobą mniej tzw brudngo powietrza i będą miały mniej docisku i za tym idzie wyprzedzanie może być troszkę łatwiejsze ale co z tego wyjdzie okaże się po kilku wyścigach wg. mnie zespoły i tak znajdą gdzieś indziej miejsce żeby ten docisk odzyskać. Renault ma jakieś szanse żeby zająć trzecie miejsce bo przecież mają Ricciardo no i Redbulla z silnikami Hondy może być różnie.

1

@Chaoss wole coś takiego niż cudaka jakiego zrobił Williams.

1

@MarioVeB! Nie jest najbrzydszy choć na kolana nie powala, sam Kubica chwalił wygląd, ważne żeby był szybki.

0

@lucas/catalan No własnie też na Daniela liczę.

konto usunięte

0

@lucas/catalan Kubica zawsze powtarzał, że samochód może być nawet i różowy - ważne, żeby był szybki.

« Powrót do wszystkich komentarzy