La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj. By Użytkownikom La Rambli ułatwić korzystanie z tego działu w zgodzie z regulaminem, stworzyliśmy dla Was Kodeks La Rambla. To zbiór sugestii i wskazówek, które pozwolą Wam poruszać się po La Rambli bezpiecznie, bez narażenia na blokadę konta. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z Kodeksem!

La Rambla

Online: 647 Culés

Koleżanki, koledzy! :)
Ma ktoś może u siebie w domu tv LG SK8500 lub Samsung NU8042/lub 52,72? Jeśli tak, to jak się sprawuje i czy warto kupić? :)

@Edoss Jeśli chodzi o obraz to w LG bardzo dobry, jeśli chodzi o łączenie z internetem, aplikacje zostaje daleko z tyłu za Samsungiem.

@Edoss Posiadam nu8072 jak na razie nie narzekam . Jakość obrazu jest super

@Fake69 Webos podobno lepszy od Tizena. Kolejna sprawa podobno Samsung ma starsza kartę sieciową... Na korzyść przemawia matryca VA... Nie wiem który z tych dwóch tv wybrać i już ponad tydzień się zastanawiam :) najbardziej boję się o podświetlenie, że wieczorem czy w nocy wyjdzie jakąś niespodzianka w postaci tzw "duszków"... I weź tu bądź mądry :)

@kuff Prawda, że nie odtwarza niektórych formatów?
Miałeś z kalibracją czy bez?
Powiedz mi jak z podświetleniem u tego Samsunga? Chodzi mi szczególnie o oglądanie wieczorem bądź w nocy... Aaa i najważniejsza sprawa - czy jest efekt smużenia podczas oglądania meczu?

@Edoss Tv posiadam od około 3 tygodni, więc pewnie występuje jeszcze efekt woooow. Jeśli chodzi o podświetlenie to wydaje się byś równomierne. Mam model 65 calowy , więc delikatne smużenie przy szybko strzelonej piłce da się zauważyć. Dzisiaj zobaczę pierwszy mecz na Polsacie sport Premium, gdzie jakość obrazu jest lepsza niż na pozostałych kanałach i porównam czy jest wtedy lepiej

@Edoss Na Polsacie sport premium wyglada to zdecydowanie lepiej. Dopowiem jeszcze ze nie mialem kalibrowanego tv. Co do odtwarzania roznych formatów sie nie wypowiem bo jeszcze nie miałem czasu

« Powrót do wszystkich komentarzy

Podsumowanie tygodnia

Cytat tygodnia

Jeśli ktoś przyjeżdża do innego kraju, musi się przystosować do życia w nim, zbliżyć się do ludzi. Najważniejszy jest język. Uczenie się go to najlepsza część, ponieważ to zostaje na całe życie. Dla mnie mówienie w języku kraju, w którym żyję, to oznaka szacunku i wdzięczności

Marc-André ter Stegen o swojej adaptacji w Barcelonie

Kalendarium

Sonny Anderson po dwóch sezonach spędzonych na Camp Nou, opuścił FC Barcelonę i przeszedł do Olympigue Lyon. Francuski klub zapłacił za niego rekordowe 19 mln euro. Z katalońskim klubem Brazylijczyk zdobył dwukrotnie Mistrzostwo Hiszpanii (1998, 1999) oraz Copa del Rey (1998).