La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1263 Culés

1

Gracie/graliście w Factorio?

Nie sądziłem że znajdę grę (po Football Managerze) w którą mógłbym grać kilkaset godzin. W FMa nie gram już dobre 5 lat a w Factorio siedzę tyle, że żonka narzeka, że już w ogóle z nią nie rozmawiam :D

Tak się zagrałem, że zapomniałem obejrzeć pierwszy mecz z Levante w PK a jeszcze dwa miesiące temu powiedziałbym, że to niemożliwe.

0

@Azi No to niezle... :D

konto usunięte

0

@Azi Yup, mega gierka :D
Jest tyle możliwości budowy i badań, że szok :D
Sam dużego stażu nie mam, ale już kilkadziesiąt godzin zaliczone... teraz sesja xD

0

@Rewolucja123 Zabawne jest to, że ta gra tak naprawdę nie jest jeszcze ukończona. Na dniach ma wyjść wydanie 0.17 i już nie mogę się doczekać żeby zacząć od nowa ^^

0

@Azi Ja gram w CSa. Jakos nie krecily mnie gry tego typu. Ew. Fifa. A tak, to FM za wolno wszystko trwa moim zdaniem. :/

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?