La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 921 Culés

6

Hehe aż się kurczę zatęskniłem za tym Ronaldo, nie sądziłem że kiedykolwiek to powiem jako kibic Barcelony, ale trochę tak dziwnie będzie obejrzeć 3 spotkania Barcy z Realem w ciągu miesiąca, gdzie w żadnym z nich nie wystąpi CR7.
Kurde chyba jakaś nostalgia, wcześniej o tym się nie myślało, nawet w miarę się cieszyłem że ich "król" odszedł, a teraz tak jakoś dziwnie...

1

@przemek1920dm Masz jego plakat nad łóżkiem? ^^

4

@przemek1920dm Chyba Syndrom Sztokholmski

1

@przemek1920dm Czemu pisząc o Ronaldo wspominasz o nostalgii czyli tesknocie za ojczyzną?

konto usunięte

0

@Danny Gaucho Teraz chyba funkcje plakatu przejęła tapeta w telefonie :D

konto usunięte

2

@Phatro heh, ale ma troche racji.
No nie powiesz ze Cie to nie elektryzowalo bezposrednie spotkanie druzyn w ktorych grali Messi i Ronaldo.

konto usunięte

0

@barcelonaLM Yyy, że co?

0

@Pedeudo Co? Nostalgia to określenie z greki oznaczające pierwotnie, i tak powinni być rozumiane, jako tęsknota za ojczyzną. W szkole nie uczyli?

W sytuacji wyżej bardziej adekwatnym wyrazem jest melancholia

1

@AboveYou Najbardziej za czasów Mourinho u białych, potem to już tylko nastawienie na zwycięstwo, najlepiej na chłodno. No może jeszcze lubiłem patrzeć jak Ramos wylatuje z boiska

konto usunięte

5

@barcelonaLM W szkole nie uczyli, że język nie jest zero-jedynkowy? :)

Nostalgia- potocznie, doskwierająca tęsknota za ojczyzną (krajem ojczystym), a także, tęsknota za czymś przeszłym, co utrwaliło się w pamięci lub do czegoś, co wyobrażono sobie w marzeniach. Nostalgia jest pojęciem szerokim.

Nie brnij :)
O kur..., edytowałeś i napisałeś, że bardziej pasuje melancholia do tego co napisał kolega :D
Jedno wielkie xD
Melancholia to w języku potocznym zasmucenie związane ze wspomnieniami, stan lekkiego przygnębienia.
Do czego to lepiej pasuje? :D
Pisałem... Nie brnij

0

@Danny Gaucho Nie, a nawet baaa, często po nim ostro jechałem :P taki zemnie hipokryta

0

@Pedeudo Niee, nawet często po nim ostro jechałem

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?